Skocz do zawartości

W jakie gry gracie i jakie polecacie??


empik

Best soccer?  

369 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Best soccer?

    • Tyskie rulez
      163
    • FIFA 1999-2001
      34
    • FIFA 2002-2005
      58
    • ISS 98
      5
    • ISS Pro Evo 1,2,3
      42
    • Sensible Soccer
      51
    • LiberoGrande
      7
    • DB Soccer
      9


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

tak mówiłem o 1 :)

a coi co prostoty ;/

może i jest prosty - albo ja za rzadko pogrywam :)

chociaż zwolnienie czasu barzdiej mi sie podoba niż w matrixie - ale pierścienie w matrixie znowyu były ciekawsze :)

 

pozdr

giorgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trailer najnowszego total war z e3:

http://www.fileshack.com/file.x?fid=4999

 

Poza tym bardzo ciekawie się prezentuje strategia na podstawie Władcy Pierścieni \"The Battle For Middle Earth\". Trailery i filmy są bardzo obiecujące:

http://www.fileshack.com/file.x?fid=4899

http://www.fileshack.com/file.x?fid=4989

 

ps. Polecam fileshack`a. Trzeba się zarejestrować, ale w ciągu dnia niema praktycznie kolejek... a transfer jest bardzo dobry.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja czekam na wiedzmina (nowy polski rpg), gra jest zrobiona dopiero w 40% a juz zapowiada sie niezle i zbiera wiele dobrych opini... robiona jest na tym samym enginie co nwn (troche podrasowany)... to jest filmik zapowiadajacy ta gierke: wiedzmin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może chociaż gra się uda... Też na nią czekam.

 

edit

obejrzałem zwiastun i troszke opuściły mnie nadzieje:) Liczyłem na crpg\'a z rozbudowanym systemem walk, a na filmie gra wygląda na klon dungeon siege\'a. Grafika też nie powala, ale to się pewnie jeszcze poprawi do wydania gry. Pozostaje czekać i mieć nadzieje, że będzie lepiej:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej sluchajcie a ja gram sobie ostatnio w taka gra ktora sie nazywa 3d max i normalnie tak mnie wciagnela ze szok. Im dalej przechodzicie do levelow tym potrzebujecie lepszego sprzetu ale i tak exp ciagle leci. Wiecie juz mam swoja czarusie na poziomie 104 002 235 ale i tak jeszcze jest slaba. W ogole mozna robic takie przekrety ze szok. IDDQD i IDKFA dziala zawsze i to nie jest cheat bo macie zawsze co chcecie i mozecie zawsze robic co Wam sie podoba. System kamery tez jest niezly bo nie gubi sie w ogole. Polecam ta gierke naprawde bo wciaga jak cholera :P

 

A tak na powaznie to pograjcie w Zuma :D http://www.popcap.com/installer_download.php?url=ZumaSetup.exe&tag=1&src=dlxlistpage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leru tez gralem w te gre... rzeczywiscie ma wysokie wymagania sprzetowe, a do tego jeszcze gralem na poziomie hard (mialem 30 dni na jej przejscie)... myslalem ze podolam ale niestety utknalem na jednym z pierwszych leveli i nie mialem czasu zeby przysiasc i zastanowic sie jak je przejsc... no coz ale nie poddam sie i w wakacje jak znajde wiecej czasu odpale ja na nowo i mam nadzieje ze moje save`y beda na tyle dobre ze bede mogl wam je pokazac...

 

---edit----------------------------------------------

 

wow zuma jest genialna... wciaga...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie gram w Fallout Tactics, gra jest o wiele gorsza od 1 i 2, ale miło czasem powrocic do tego postnuklearnego swiata.

 

Aha niedawno przeszedlem Drakan, fajna gierka tylko dziwne ze nie zrobili 2-giej czesci, bo gra sie konczy, lekko mowiac, dziwnie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojaiwly sie nowe filmy do STALKERA i powiem szczerze ze staneli na wysokosci zadania, ponobaja mi sie tak samo jak HL2 :D

troche waza, zzipowane w jednym pliku 160MB ale szybko ida

oto link:

http://www.3dgamers.com/dl/games/stalker/stlkwlk_big.zip.html

wyglada to super, naprawde.. troche caly czas draznia mnie postacie ale poza tym jest rewelacja, na koniec ostatniego filmiku jst fajny motyw z mruganiem oczyma :)

 

BTW czy komus udalo sie zagrac CS 1.6?? gowniany steam mnie do szalu doprowadza wrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bym zapomniał o wspaniałej grze : Severance: Blade of Darkness

Jak na swoje czasy (2000r) miała świetną grafę wliczając w to liczone w czasie rzeczywistym cienie. Równie duże wrażenie robiła fizyka. Dla tych którzy nie kojarzą... gra zręcznościowa z elementami rpg polegająca głównie na odrąbywaniu części ciała przeciwnikom. Można było grać albo krasnoludem specjalizującym się w toporach, albo amazonką (łuki itp.), albo rycerzem (jednoręczne miecze), albo moim ulubionym prawie 2,5 metrowym (!) barbarzyńcą władającym 2 metrowymi mieczami dwuręcznymi :D. Duży wachlarz ciosów i combosów, mnóstwo świetnie zrobionych (z pomysłem) przeciwników, wspaniałe poziomy, dużo różnych broni, elementy rpg i KLIMAT. Nigdy nie powstała druga taka gra.

 

Wcześniej zagrywałem się w Die by Sword gdzie wymachiwało się mieczem przy pomocy myszki (świetny patent). Wszystkie ciosy wymierzało się własnoręcznie. Graliśmy w to na zmianę z kumplem. Nigdy nie opanowaliśmy sterowania i zawsze była kupa śmiechu jak się przez przypadek machnęło mieczem prosto w oko stojącego za plecami orka (chociaż tam to chyba były dwunożne dziki :D ).

 

Ech. Mógłbym tak wspominać godzinami :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ktos lubi pirates - to wlasnie weszla w faze otwartych beta-testow gierka World of Pirates do zassania \\TUTAJ

Bralem udzial w zamknietej becie i gierka jest imho spoko.

Moze tylko grafa nie przystaje do dzisiejszych standardow, ale za to jest plynna :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności