Skocz do zawartości

Obiekt 3d: Urna


Pepik666

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym przedstawić wam mój pierwszy obiekt stworzony w programie Zbrush. Przedstawiona waza była tworzona w oparciu o tutorial na znaleziony na stronie pixologic'a. Obiekt powstał w 2 dzień po nabyciu programu więc nie spodziewać się cudów acz tak czy inaczej jestem z owej wazy dość zadowolony. Wszelkie komentarze bardzo mile widziane. Pozdrawiam.

 

PS: zdaję sobie sprawę że przykrywka jest jaśniejsza ale jeszcze nie umiałem wyłączyć podświetlania aktywnego elementu. ;]

 

waza1.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hmm no waza jak waza, moze i jak na dwa dni znajomosci programu to calkiem niezle, tylko przejrzyj sobie inne prace w Galerii i przemysl czy Twoja praca rzeczywiscie sie tu nadaje, bo mi sie wydaje ze efekt koncowy przerobienia tutoriala to troche za malo na FW nawet jak jestes z niego zadowolony. Mogles chociaz dodac jakies ciekawe materialy i rendering a nie po prostu zrzut z viewportu Zbrush'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonale zdaje sobie sprawę z poziomu przedstawionego obiektu, zwłaszcza w porównaniu do innych zamieszczanych tutaj prac. Komentarz w stylu żebym sobie porównał z innymi pracami w galerii jest tu zbędny, gdyż wrzucając tutaj cokolwiek liczę na jakieś porady etc. więc fragment komentarza iż "Mogles chociaz dodac jakies ciekawe materialy i rendering a nie po prostu zrzut z viewportu Zbrush'a" jest dla mnie oczekiwaną podpowiedzią natomiast resztę Sz.P. Pawelkos mógł sobie darować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inaczej bracie, jesli chcesz porad to wal do WIP a nie tutaj, to nie miejsce na porady, i watpie ze nawet jak zrobisz wierze sekstynska i dasz rzut ekranu, to tez cie wywala do wip, tak wiec zrob to sam bo predzej czy pozniej przyjdzie moderator i cie sam wywali pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wziąłeś ten tekst o sztuce antycznej? Może miałeś na myśli greckie posągi, ale najczęściej jednak było na odwrót : Majowie, Aztekowie, Tolmekowie, Babilończycy, Scytowie, a nawet Chińczycy. Zresztą ten ideał się zmieniał i raczej nie był nim współczesny ideał reprezentowany przez aktorów i modelki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wziąłeś ten tekst o sztuce antycznej? Może miałeś na myśli greckie posągi, ale najczęściej jednak było na odwrót : Majowie, Aztekowie, Tolmekowie, Babilończycy, Scytowie, a nawet Chińczycy. Zresztą ten ideał się zmieniał i raczej nie był nim współczesny ideał reprezentowany przez aktorów i modelki.

 

Chyba Toltekowie albo Olmekowie;)

 

A główka to demo head ze Zbrusha,więc uwagi powinniście kierować do Ryana Kingsliena bo to chyba on wyprodukował:)

Pozdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie panie Pepik666 ;) Moj komentarz nie mial byc zlosliwy ani tez w zaden sposob nie mialem zamiaru robic z siebie jakiegos guru ktory stanowi o tym co ma byc w FW a co nie, ale po prostu wydalo mi sie to troche zbyt malo, fakt moglem napisac moze po prostu ze lepiej byloby to skierowac do WIPa, ale wydawalo mi sie ze user ktory jest zarejestrowany na forum juz ponad 2 lata ma swiadomosc istnienia takiego dzialu oraz jego przeznaczenia Zycze owocnego sculptowania... Peace ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra panie Pawelkos (mam nadzieję że nie masz nic przeciwko że się zwracam na "pan";] ) na forum jestem zarejestrowany od dłuższego czasu lecz na około 1,5 roku zapomniałem o jego istnieniu ;] przypomniałem o nim sobie zastanawiając się usilnie gdzie mogę otrzymać jakąś poradę ad mojej radosnej twórczości własnej. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności