Skocz do zawartości

Animacja 3d: Obrona Stalingradu


Gość eax

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Razem w czworke (Ja moj brat, Kryhas i tomek) postanowilismy zrobic wspolna animacje, \"Obrona Stalingradu\", Miasto sie tworzy, jak widzieliscie Tomek zaczal juz kolejny samolocik ja zaczalem samochodzik, a kryhas SDKFZ 221. Scenariusz juz jako taki mamy, ale trzeba go jeszcze dopracowac, i jak bedzie sonczony i jak bedziemy mieli dobry humor to wam go pokarzemy :P . Nizej zamieszczam mojego gazika, to jest cos w rodzaju modelu lowpoly, zwlaszcza ze bedzie on lezal na poboczu, i niebedzie sie zbyt w oczy rzycal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 115
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam wszystkich.

Jak już wiadomo robie SDKFZ 221 do animacji.

Nie mam jednak wszystkich blueprintów (góra, przód i tył) i tu mam drobny problem.

Jakby ktoś posiadał takowe blueprinty (np. w książkach)to byłbym wdzięczy za podrzucenie ich na forym, gg lub e-maila (w tym wypadku zeskanowaniu).

Nie piszcie żebym szukał na Googlu bo to już zrobiłem i znalazłem tylko bok SDKFZ 221.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzucam 1st rendera z miasta, to jest jeszcze bardzo wczesne stadium, nawet podloza niema, i cala scenka bedzie sprawiala wrazenie koloru pomaranczowego wpadajacego w braz, tak jakby w powietrzu unosilo sie duzo kurzu. piszcie co jeszcze mozna zmienic/dodac

4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

modeling: popraw nieco dziury w oknach (ten budynek na srodku)

te dziury na dole budynków to drzwi? jesli tak to chyba nieco za małe

tekstury: tekstura na samej górze budynków po bokach zbyt często się powtarza

poza tym zapowiada się naprawdę fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ambitny projekt :).

 

Na razie w sumie nie ma co oceniać. Do ruin Stalingradu dużo brakuje. Ciekawi mnie jak zrobicie te zwały gruzu, tam tego było bardzo dużo. Czy będą sceny z żołnierzami?. Polecam odpalić program VirtualDUB i zrobić bardzo dużo screenów z filmu \"Wróg u bram\". Chyba lepszych referek nie znajdziecie. Macie w planach zrobić maxymalnie realistyczną animacjie czy coś jak w intro do gier, czy może animacja zrobiona \"na starą\"?. Hm zmienił bym kadr na bardziej panoramiczny, ten mi się nie bardzo podoba.

 

Od czasu do czasu dajcie jakiąś starą fote żeby się klimat zrobił.

 

3mam kciuki chłopaki!

 

Będe tu często wchodził.

 

\"Stalingrad\" to nie może być byle jaka scena, postarajcie się :)!

 

Pozdrawiam

Pionier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ze ogladalem \"Wrog u bram\" i ten film mi sie bardzo podobal, postaramy sie zrobic cos na wzor sceneri zawartej w filmie, ja sam jeszcze niewiem jak to bedzie z tymi gruzami, jak narazie to chodze po miescie i ogladam jak takie gruzy wygladaja naprawde, myslalem troche nad particlami. A co do szerokosci obrazu, to jeszcze tego nie omawialismy ale chyba zrobimy to tak szerokie jak w kinie. Co do zolnierzy to owszem beda, i to bedzie pare niezlych scenek z nimi, dlatego postaramy sie zrobic bardzo realistyczne twarze. Acha i animacja ma byc jak najbardziej realistyczna, tylko niewiem czy nasze kompy to wytrzymaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie w skrocie scenario jaki jest i ile chcecie min wycisnac, pozatym moglibyscie dac animatik. A co do rendera to zbyt szeroka ulica co do budynkow sprawia bardziej makietowate wrazenie.

 

Troche takich animacji tutaj widzialem w trakcie produkcji, ale jeszcze zadnego animatika w akcji co jest bynajmniej smieszne, nie wiem czemu wiekszosc tak od tego ucieka a to fundament takich produkcji, pozatym wtedy naprawde by mozna podyskutowac na temat.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by eax88

Witam,

Razem w czworke (Ja moj brat. (...) Scenariusz juz jako taki mamy, ale trzeba go jeszcze dopracowac, i jak bedzie sonczony i jak bedziemy mieli dobry humor to wam go pokarzemy :P

 

1. Twój brat tzn kto?

2. Dopracować scenariszu i pokazać na forum!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze daj jakies porozwalane ceglowki.. porub tez spalone drewno wiesz takie czarne a gruz ??... moze sprubuj porobic wieksze kamienie zasypane mniejszymi jeszcze pyl pod wszystkim... oraz jakies czasteczki unoszace sie w powietrzu bo to co masz to tak jakby mgla chyba ze to miala byc mgla

pracuj dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności