Skocz do zawartości

Pokój/e


michasEK4

Rekomendowane odpowiedzi

W przerwach między pracą a pracą staram się uczyć 3ds-a, generalnie interesują mnie wizualizacje (interiory). Dlatego właśnie założyłem ten temat.

Mam nadzieję, że zmotywujecie mnie do ukończenia tej sceny bo u mnie z tym różnie.

Soft to 3dsmax, v-ray i minimalne muśnięcie PS-a.

Pomysł mój.

Na pewno do sceny dojdzie kilka pierdół żeby nie było tak strasznie pusto.

Na razie nie mam pomysłu co zrobić na zewnątrz...

Może jakieś pomysły ???

Scena wygląda na razie tak:

room2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ustaw jakąś lampę dodaj żaluzje bo wieczorem ciężko będzie w gaciach po chacie chodzić :P, koniecznie włącz telewizor i popraw mu shader bo wygląda sztucznie.

 

Pomieszczenie ma ładne duże 2 balkony (:o) ale nie da się na nie wejść jak mniemam bo nie ma klamek w tych okno-drzwiach balkonowych :P

 

ładne światełko masz i ogólnie podoba mi się czekam na up :)

 

edit:

 

No i trochę zimno będzie bo nie ma gdzie zawiesić ogrzewania, no chyba że jest w podłodze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomieszczenie ma ładne duże 2 balkony (:o)

 

noted, hehe to jest jeden cały balkon dookoła :p

 

a propos wnętrza, bardzo przyjemne światło i niebo, dodaj chmury i urozmaić wnętrze. poczekałbym na róźne wersje dzienne i nocną, tak trzymać, ładnie.

 

Chyba za duże oprawy sufitowe (lampy na suficie) :D

 

Jak wypełnić wnętrze? Zajrzyj do katalogów i przykładów aranżacji :)

Edytowane przez Camel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiłem większość z tych rzeczy, które wymieniliście.

Oraz doszło kilka pierdół, tylko czekają na materaiły:

room3z.png

Dunablaster oprawy sufitowe można kupić w różnych rozmiarach, ale pomyśle o ich zmniejszeniu :)

Ogrzewanie podłogowe :)

nuzki nie lewitują, nie wiem czemu jest takie złudzenie ?? słabe ustawienia rendera ??

 

BTW czemu na forum render wygląda inaczej a odpalony od razu na imageshacku inaczej ??

Tutaj są jakieś takie wyprane kolorki i ogólnie render jest taki troszeczkę rozmyty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie blado i bezpolciowo:P Mowa o aranzacji. Lampa z lewej pasuje tam jak "swini siodlo" jak to mawial moj prowadzacy;) Nawet przejsc sie obok niej nie da. Po drugie, z otoczeniem lepiej, ale placac kupe kasy za taki "penthouse' nie chcialbym miec sasiada o 10m od siebie zeby patrzyl jak smigam w gaciach po domu. Po trzecie primo jak dla mnie malo kontrastow. Wszystko jest ladniutkie bialutkie lub bezowiutkie, walnij cos zdecydowanego zeby przelamac ta monotonie. Kwiatuszek tez jakos mi nie lezy. Do kupy z ta lampa to taka "zapchajdziura" a nie cos tam jest bo pasuje albo spelnia jakas funkcje niezaklucajac przy tym ukladu i innych funkcji pomieszczenia.

 

Taka kolejna mysl- jak juz masz podluzne pomieszczenie ktore jest waskie a to niewatpliwie jego minus to zrob z tego plus. Zamiast dwoch rozstrzelonych foteli walnij jedna zgrabna kanapke, zeby szerokoscia zgrala sie z tym wybrzuszeniem sciany i dopasuj do tego lawe. Wiem, ze wtedy szlak trafi ujecie, ale kamera nie slon, da sie przesunac;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zostawił tak jak jest tylko:

-Zrobił bym zestaw 5.1 zamiast tej lampki z tyłu pasowały by 2 głośniki.

-Zmień kolor sprzętu garjacego(DVD,wzmak)

-Zrób więcej głośników w kolumnie i zmień kolor na czarny

-Zrób kolekcję filmów DVD

-Jakąś kawę/herbatę postaw obok laptopa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności