Skocz do zawartości

pojazd3d: Poldomir [wip]


Bruneq

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka.

Wypilem 1 browar, potem drugi, wszedlem na maxika, i sobie mowie...a co mi tam...wrzuce se go:) Model robiony w XSI, skonczony IMO w 80%! Robiony po robocie, w wolnym czasie, jak mi sie chcialo to sobie siadłem:) koncze małpowanie, teturki tez zrobie, wrzucam, bo mnie napewno zmotywujecie, i pokazecie bledy!

Juz widze komentsy, "ło matko, ile to ma tri, po co to skoro mozna normalem....blablabla" moze i mozna, ale po co:> chcialem na geometrii, i chu....tzn koniec :) Oceniajta ino nie przesadźta

 

screen z małym AŁO

poldekao.jpg

 

wstepny Kejdż

 

poldekwire.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ty fact to ścisle tajny projekt jest, wierszami tu nie zasówaj tylko rob bo sie opierdzielasz :D, kolor juz daaaawno powinien byc gotowy!! auto jest git nie widze błędów zadnych moze przez zmęczenie ehehe, tri ma w sam raz ma byc glanc pomada :]

 

edit \ moze kilka rzeczy bym inaczej rozwiązał ale kazdy ma inny punk widzenia hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah już Cie miałem nazwymyślać, ale przeczytalem, że pragniesz aby nie wspominać kwestii ilosci tri :D, alee.... ale... jak widzę ten narożnik przy klapie nad światłami to mnie pioruny strzelają :)

Generalnie wydaje się być w porządku, aczkolwiek nie wiem który to model polonora :D

Kuknij jedynie czy nie masz nigdzie kantów za ostrych po środku symetrii, tak jak widzę np maska się wybrzusza, no chyba ze być tak powinno :)

No to ponarzekałem co widziałem :)

Będzie dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

donMario -> y....projekt top sekret, ale po pijaku wszystko sie wygadało

Konras -> to zwykły polonezowy borewicz!:) oj tam trisy...sie potem zoptymalizuje TROCHE

PICsell -> aaa bo sie mi wciskło w xsi subdiv na przednim kole, i tak jakos wyszło, siatka juz bez subdiv, bledy na prednim zderzaku? nie wiem dkoladnie o ktore chodzi :) jakbys mogl to powiedz, to poprawie

 

ofca -> 8k texture? hmm....myslalem o 4K, ale skoro nalegasz ;) musze tylko aparat z dobrym makro zdobyc, albo mikroskop cyfrowy jakis ;)

 

co do symetrii....xsi nie ma symetri, albo jeszcze nie odkrylem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym tak mniej wiecej jak na obrazku go sciachał, plus redukcja tyłu bo tam widac ze jest trochu duzo i moze zbednie, a tą siatke co teraz masz po usunięciu niektórych trójkątów, dodadniu smot grup wrzuciłbym do zb i hp byłoby raz dwa ,po spaleniu normala w zmaperze cieniowanie na tej zredukowanej siatce będzie eleganckie bez porównania z maxem czy innym,

 

edit\ klamki to chyba dostawiane mozna by dac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie wygląda całkiem przyjemnie ;], wierny oryginałowi, fakt pewne dodatkowe tri mogą zostać ale niektóre są zbędne ;p (to już cię Mario wizualnie sprecyzował :] ) ale zawsze z tymi trisami tak jest XD.

Wnętrze, silnik i podwozie będzie miał? Może mu zrób gołe felgi będzie miał swojski charakter XD.

 

BTW XSI chyba nie taki straszny :3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moge powiedziec ze XSI to na prawde super aplikacja (gdybym tylko dalo sie narzedziami transformacji dokonywac selekcji elementow (a moze sie da?)), posiada takie narzedzia o jakich mi sie w maxie nie snilo, wybur srodkow obrotu, szybkie selekcje loopow, ringow, proporcjonalny modeling, snapy wszelakie, a mysle ze i tak duzo tego doswiadczylem na 2-3 dni testowania. Cholernie intuicyjna aplikacja, przyjazny interface, szybko dziala, spoko mozna manewrowac objektami posiadajacymi na prawde przeogromna geometrie. Jakbym mial tylko wiecej czasu to na pewno chetnie bym sie wiecej o XSI dowiedzial :( ale zycie jest takie, ze doba ma jedynie 24h :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy soft ma swoje zady i walety...i Max, i XSI, i maya i blender! kwestia dobrania co komu bardziej pasuje, faktem jest ze nie ma sensu uczyc sie wszystkiego, bo to czasu szkoda! ja jestem Maxowcem od kilku lat, teraz jestem iksesajowcem od ponad pol roku, bo mnie system do tego zmusil:) we wszystkim da sie zrobic cos fajnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności