Skocz do zawartości

Wip 2d: Ha....:)


Thx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Co? Kreska ma wieksze wymagania niz plama? wtf :D

Jak pomniejszasz to bedzie ci zmiekczal. Kiedy zmieniasz w PS rozmiar (alt+ctrl+i) to na dole masz do wyboru jak go resamplowac. W CS4 jest nawet fajnie opisane:

 

Bicubic - jak masz jakies miekkie przejscia tonalne

Bicubic Smoother - dobry do powiekszania

Bicubic Sharper - dobry jesli pomniejszasz prace

 

sa jeszcze Nearest Neighbor i Bilinear - nie pamietam co robia. W kazdym razie zmieniajac rozmiar poprobuj sobie z tym - powinno pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powoli ale do przodu. Wymyśliłem sobie tak: piękna gorąca sierpniowa noc, zbliżająca sie pełnia, podświetlone chmury światłem księżyca. Idealna przejrzystość. Noc , która kochają wszyscy kochankowie, ludziska jeżdżący pod namioty, panowie od łowienia ryb i wszyscy ,którym przychodzi pracować bawić się taką porą. Zobaczymy czy te wszystkie atrybuty kiczu nie zdominują dramatu powstania...pozdro

47843640.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to lubię. Indywidualne podejście do tematu. Oryginalność. I całe szczęście odcięcie się od popowego designu jaki ostatnio w modzie jeśli chodzi o komercję powszechną. Jak już wspominałem zmęczony jestem oglądaniem widoku projektów które zaczynają pożerać własny ogon, wysrywać i zjadać to co wysrały.

 

Lubie zaglądać do THXa bo tu jest świeżo, ciekawie i inspirująco. A nie tylko oczojebnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności