Skocz do zawartości

SCENA 3D: Moria


arti

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na forum:) jestem tutaj nowy co pewnie widać po ilości postów :> heh.. 3ds max interesuje się od niedawna... mam już kilka prac ale nie są warte wrzucania tutaj :) no ale za to mam chęć zrobić coś nowego i chciałbym wystawić to tutaj abyście mogli mi coś podpowiedzieć albo skrytykować i wogóle :) chcialbym zrobić podobnego do jednej ze scen z LORDa dokładniej ten momęt jak wszyscy byli w Morii. Ogólnie chodzi mi tylko o tą wielką salę (bodajże Druga Sala:) narazie po godzince roboty zamieszczam kolumne (jeszcze niedopracowana- a jakby :) chciałbym się dowiedzieć co o tym sądzicie :> i co wam się tutaj niepodoba (tylko nie pisać że nic tylko konkrety :) z góry dzięki za pomoc

ps. jak moge usunąć ten \"szum\" co widac u mnie na renderingu? wczesniej tego nie mialem i nie wiem o co chodzi :/

ps2. znacie jakieś strony z texturami ? :> thx

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

jak sie rozjasni na maxa monitor ... no i moze jeszcze maly tuning obrazka w PS ... to cos tam widac :) jak dla mnie ... to ladnie ta kolumna wyglada ... nie mam porownania do orginalu ... ale sam obiekt ladny o jaki szum ci chodzi ? o bump ?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 sorry za nazwe posta i za zbyt ciemną scene ;) niestety działam na słabym monitorze i zapomniałem że mam go rozjaśnionego na maxa hehe.. dodam jeszcze to wszystko ogólnie znalazłem kilka nowych zdjęć i widze że troche to inaczje wygląda ale wszystko przedemną :) narazie zamieszczam jedną fotkę którą się inspiruje no i widać mniejwięcej jak to wygląda :) pozdro :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

a coz to za marnotrastwo - po jakiego wała żeś tak ta siatke poTesselował! W cholere niepotrzebnych scianek - Gruntowna OPTYMALIZACJA na takim poziomie wskazana bo Ci 80% mocy pojdzie na zbedne trojkąty podczas obliczen światła no i renderingu:)

 

To tyle o sprawach konstrukcyjnych...

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodałem jeszcze kilka szczegułów... no i znowu nie popełnie tej gafy że za ciemno bedzie :) hehe

batman- też to robie na 5 :> he

pionier- jak darkelf pisał to to nie jest mój pomysł (ogólnie tylko pomysł żeby to zrobić :) he

darkelf- pomyśli sie o orkach czy innych goblinach :) ale narazie jeszcze tak zawansowany nie jestem :>

 

narazie wyjeżdżam więc do niedzieli nic sie nie będzie działo z mojej strony :| pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrob cos z siatka bo jak ta kolumne sklonujesz 500razy to ci sie max wysypie :) na moje oko mozesz ja polaczyc w jeden element ( bo widac tam chyba 3 rozne elementy, i mozesz skasowac duzo poligonow, wizalnie sie nicnie zimeni przy renderze, a efektywosc pracy w pozniejszym czase bedzie naprawde dobra :> btw, poscinaj kanty tej kolumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności