Skocz do zawartości

Wnętrze: Portfolio interior.


Mulholland

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Chcę w tym wątku zamieszczać wizualizacje interior nad którymi pracuję w ramach sklejania portfolio.

 

Na razie takie wnętrze.

 

Projektanci Tom Schonherr i Andreas Haug.

 

Zaczynam od modelu. Modele roślin za oknem nie-moje.

 

pinkbathroomrender3.jpg

Edytowane przez Mulholland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ok. Tutaj referka.

 

referka2t.jpg

 

A tu to co do tej pory mam.

 

pinkbathroomrender9.jpg

 

Mam problem, bo używam color mapping exponential, a cały czas albo za oknem mam wyjarane wszystko albo we wnętrzu za ciemno. Nie wiem jak to "wyrównać".

 

Poprawka - autorzy projektu których podałem, zaprojektowali system mebli, natomiast samo wnętrze zaaranżowali Sergio Colantuoni oraz Tiziano Alderighi. W sumie nie jest to "pełnoprawne" wnętrze, tylko aranżacja do fotografii reklamowej tego systemu, stąd pewnie różne użytkowe niedociągnięcia.

jahred6 - raczej nie będę nic przeprojektowywał, chcę sie skupić na samym renderingu i oświetleniu, najwyżej jakieś detale zmienię.

 

aknochaco - jak widać jednak takie wanny są, chociaż ja też wolę dłuższe. Z tego co pamiętam z Neuferta krótkie wanny mają mniejsze zużycie wody.

 

Czy można dodać jakoś miniaturkę do wątku jeśli się na poczatku tego nie zrobiło?

Edytowane przez Mulholland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maestro101, no bardzo fajnie Ci to wychodzi. Naprawdę fest zgodne z referką. Fajnie byłoby, gdyby tylko roślinność za oknem rzuciła trochę cienia do wewnątrz i gdybyś pomajstrował trochę jeszcze przy spłuczce od kibla. No i ściana przy której stoi umywala powinna wpadać w słodki róż i lekko odbijać :) Ale ogólnie bardzo gites.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czym to renderujesz w mentalu czy v-rayu? Calkiem niezle wyszedl Ci material recznikow... Czy ktos ma jakis dobry sposob na dobry material recznika w mentalu (bez hair/cloth)? Probowalem na rozne sposoby z displacement i bumpem, ale efekty sa marne...tutoriali tez nie znalazlem zbyt dobrych. Przepraszam, za dygresyjny watek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barel - dziękuję za feedback

PicSell - dziękuję za feedback

Chrupek - Dzięki. Nie zwróciłem uwagi że jest tak bardzo przepalone, w sumie nawet na referce tak nie ma.

krissek - używam Vraya.

t0m3k - nie zgadzam się z tym, że refka jest brzydka. Co więcej, uważam że jest fajna i inspirująca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności