Jump to content

gumis

Members
 • Content Count

  56
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Good

About gumis

 • Rank
  Member
 1. help maxa i FAQ tego pięknego forum. lion35 poszukaj tutków o wizualizacji. np. http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=60334 http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=34879
 2. gumis

  Pędzel.

  Może spróbuj bodypaint 3d, ja sam go nigdy nie używałem może ktoś zna jakieś alternatywy. Link do strony programu http://www.maxon.net/products/bodypaint-3d.html
 3. Może ukryj te których nie dotyczy ten etap twojej pracy. I dobrze by było gdybyś w jakiś zrozumiały sposób opisał problem.
 4. To jest plugin, więc raczej nie ma wersji trial. Jednak sądząc z stylu Twojej wypowiedzi wygląda na to, że mówisz o wersji darmowej bez żadnych ograniczeń, mam nadzieję, że się mylę, ponieważ na tym forum nie tolerujemy wykorzystywania nielegalnego oprogramowanie (czytaj zdobytego w nielegalny sposób). btw czemu zakładasz dwa wątki o takiej samej treści? http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=65394
 5. Nie lepiej poczytać faq niż reinstalować program? A jeszcze chyba wczoraj to samo pytanie się pojawiło.
 6. Ta, znam takich dwóch gostków co prawie na wszystko znają odpowiedź. Jeden to help, nazywany f1, a drugi to faq. Za ich pomocą znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania szybciej niż toś inny ci na nie odpowie. Btw, witamy na forum.
 7. Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale wydaje mi się, że da się to po prostu booleanem wyciąć.
 8. Mi się podoba. Gdyby ktoś pokazał mi ten model to bym pomyślał, że jakiś samochodowy maniak z naszego forum następny model dłubie. Z drugiej strony ani trochę na modelowaniu samochodów się nie znam (i nie chce się znać) ;-)
 9. Bardzo fajne zachowanie wody przy uderzeniu i pojawieniu się rekina. A modele to sam wiesz, że są świetne ;-)
 10. Dzięki za pomoc ;-) Biorę się za czytanie.
 11. Drodzy koledzy, czy znajdę w blenderze odpowiednik modyfikatora lathe nakładanego na spline z maxa. Czyli tworzę sobie spline nakładam lathe i tworzy mi się bryła obrotowa, której przekrój stanowi mój spline. Jeżeli istnieje jakiś odpowiednik to bardzo proszę o pomoc, najlepiej step by step, ale niekoniecznie. W ogóle jeżeli znacie jakieś tutoriale o modelowaniu splineami w blenderze to bardzo proszę o podanie mi linków.
 12. Głos na Bzzz, jak dla mnie najlepsze wykonanie i pomysł.
 13. Fajnie, że pokazujesz jak idą postępy. Według mnie piana wznosi się na odpowiednią wysokość, przynajmniej z tej perspektywy tak to dla mnie wygląda. Jak widzisz zainteresowanie jest, więc czekamy na następne newsy. Ja żadnych pytań nie mam, a raczej mam, ale bardzo ładnie je floo przedstawił ;-)
 14. Ja używam twittera bo bardzo wygodnie można z niego korzystać z poziomu telefonu komórkowego. A niestety nie zawsze mam przy sobie komputer, więc jak najbardziej fajna sprawa z maxem w tych serwisach.
 15. Statek piękny. Nie wyobrażam sobie jak będzie wyglądała cała, gotowa animacja. Przecież to zmiecie widzów. Kawał (wielki) świetnej roboty.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy