Skocz do zawartości

Siatka w boxie...


Gość partyzant55

Rekomendowane odpowiedzi

Gość partyzant55

Witam jak w temacie... rysuje kostke i ustalam ile ma miec segmentów wzdłuż itp... ale mi ich nie widac.. co poradzicie ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nie dziwię się tej reakcji. Help programu leży odłogiem na dysku, google zapewne wyparowało a w umyśle autora tego wątku pozostała wielka dziura. No bo po co przerabiać helpy czy inne pierdoły skoro można napisać o tym na forum i poczekać kilkanaście godzin na jakikolwiek odzew.

 

Zresztą ten sam miś który teraz pyta się o siatkę za kilka dni wróci z pytaniem: jak zrobić, ciemny layout 3dsmax, jak zrobić twarz czy całą postać, czy dlaczego zniknęły mi strzałki. Umiejętność wyszukiwania informacji na własną rękę to podstawa. Jak ktoś tego nie opanował to marne jego szanse są w nauce tak skomplikowanego programu. Ludzie gdzie wy byliście w szkole kiedy tego uczyli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej reakcji.

 

Jak ktoś zadaje głupie pytania, to wystarczy to zignorować, albo nawet stanowczo mu powiedzieć co można a co nie.

 

Jest tu na forum grupa użytkowników którzy mam wrażenie tylko czekają żeby spuścić na kogoś trochę swojego syfu korzystając z okazji. Lenistwo tego użytkownika to jedno, a reakcja to drugie.

 

Jest inny skrót - NIHYSOB - Now I have you son of a bitch - i oznacza że czekasz aż ktoś da ci okazję do zjebki żebyś sobie ulżył że ci żona d....y nie daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klikasz prawym klawiszem myszy w gornym lewym rogu viewporta na jego nazwie i z listy zaznaczasz Edged Faces tak aby bylo odfajkowane :) Swoja zdroga kliknij rownierz J na klawiaturze to sie pozbedziesz paskudnego bounding boxa wokolo objektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności