Skocz do zawartości

WIP 2D...facjata...


Thx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wyczuwam jakąś zmianę w stylistyce, coś nowego się pojawiło... Ciekawe ! Tego że bryła przekonująca chyba pisać nie trzeba. Mam wrażenie, że jeśli dasz temu szansę to może być jedna z najciekawszych prac w twoim wydaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super wymodelowana twarz, widać, że jesteś rzeźbiarzem. Zieleń za to dla mnie zbyt jaskrawa, wyobraź sobie jakie miałbyś kolory na twarzy po ubraniu takiego wdzianka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, tło mi się nie za bardzo podoba. Tzn. inaczej, faktura tła jest owalna wokół głowy postaci, wręcz dopasowana - daje to wrażenie tego, jakby postać zakrzywiała tło swoją głową.

 

Reszta na prawdę bardzo fajna, ostro w Twoim schizowym stylu (jak dla mnie w zdecydowanie pozytywnym znaczeniu;) ). Bardzo fajna bryła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tło jak sama nazwa wskazuje jest tylko tłem, w przypadku tego portretu mało ważna, dlatego wg mnie improwizacja jak najbardziej na miejscu byleby w szczegóły się za mocno nie wdawać co już widać po prawej stronie :P

Fajnie się dzieje na jego kasku... dziwne wrażenie wywołuje u mnie jego broda, jakby nie mogła się zdecydować w którą stronę się obrócić, czy z profilu czy trochę bardziej w lewo itp... ale to tylko wrażenie... pozdrawiam i Wesołego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie kolory ubioru zbyt toksyczne jednak - ciało i tło malowane bardo ładnie (usta słabszei i te stateczki nie przekonują)

- tak na marginesie to bardzo lubię twoje prace, w tej też jest coś (psychologiczny portret ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca jest bardzo ciekawa :). Czepiam się stroju, bo czapeczka jest dopracowana (barwy!), a strój nie. Poproszę o dopracowanie stroju :)

 

W tej chwili tło jest w zasadzie okej... Ten obiekt bliższy, beżowawy jest i "za" i wystaje z szyi delikwenta, co czyni go jakby frankensteinowatym... I ja bym to tak zostawił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności