Skocz do zawartości

Obiekty 3d: Porzadki...


Por@szek

Rekomendowane odpowiedzi

Yoyoyo.

Kope czasu ;)

Ostatnio jakos znalazlem chwilke i zaczalem porzadkowac moj burdel na tych dziesiatkach dyskow po miliardy tera :P. Sam sie zdziwilem, ze takie jakies dziwne rzeczy zaczalem znajdywac ze az sie za glowe zlapalem. Dotarlem do ostatnich szpargalow co robilem i stwierdzilem ze skoro studio padlo, projekt zabrali nie wiada gdzie, i minelo juz praktycznie ponad rok, nikt nie powinien mnie zlinczowac jak pokarze to co udalo mi sie znalezc. Nie wiele tego, ale a noz widelec komus sie przyda czy cos. W sumie sam sie zastanawiam czemu pokazuje takiego dyskowego grave diggera ale co mi tam. Przynajmniej dam znac, ze zyje i mam sie dobrze ;)

 

Screeny pochodza z Star Wars : Battlefront3. Koncepty z SW:BF4. Usiluje znalezc jeszcze jakies smieci z TimeSplitters IV, ale narazie jest 1:0 dla dyskow :P

 

Mam nadzieje ze milego ogladania ;)

 

http://img685.imageshack.us/gal.php?g=25258829.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jacko jak zawsze szczery :D no wsumie jak bym tam latal gdzies wewnacz nie wiedzial bym co i jak, strasznie zakrecone i nieprzejzyste :D ale moze nie o to tu chodzi :D probowalem byc mniej dosadny hehe pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toś tera głęboko wlazł :!o

 

Dla mnie nie te klimaty...i wogule z daleka wygląda oldskulowo :)

Ale jak sie bliżej przyjrzeć to troche detalu na jest naciśnięte.

Co to za engine jest ? Coś mało fps :!o

Miło, że od czasu do czasu sie coś pokazuje z leveldesign'u a nie tylko postacie.

Nic tylko czekać na więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla wyjasnienia sa to prace ze studia dla ktorego pracowalem ponad rok temu, sam level ma z 2 lata. Z reszta nie dosc, ze juz tam nie pracuje to i samego studia juz nie ma ;O

Mialybyc 3 fazy robienia tego lvl, ja skonczylem na 1'wszej, a nie dotarl finalnie do 2 :P Takze ... no siedzi i zawija :P

 

A jak tam LOnGADIN sie czuje ??:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności