Skocz do zawartości

Wiz: Mieszkaniówka blisko Centrum


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

moim zdaniem - mocno średnio

 

1) ludzie przeskalowani - choć tu możliwe że perspektywa zaburza odbiór - nie będę się upierał przy tym :)

 

2) kolorystycznie - saturacja tak wysoka że trawa aż toksycznie wygląda.

 

3) dziwne niebo odbija się w oknach - pewnie wina saturacji - ale wygląda to nienaturalnie (za dużo niebieskiego w odbiciach)

 

4) drzewa na dalszym planie kompletnie nie pasują kolorystycznie do reszty.(i do nasycenia całego obrazka, wiem perspektywa powietrzna - ale bez przesady)

 

5) ta wolumetryczna mgła pasuje jak pięść do nosa - nie widzę uzasadnienia żeby ją dawać, chyba że maskuje jakieś niedociągnięcia. (przy bezchmurnym niebie, ostrym śłońcu - skąd się wzięła ?

 

6) biel jest tak ostra że zamazuje wszystkie detale (o ile jakieś były) na tym białym tynku - przez co wygląda budynek jak z białej kartki papieru

 

7) niebo kiepskie - nie dość że toksycznie wręcz niebieskie, to przy okazji w średniej jakości - widać przejścia tonalne - mój monitor do najlepszych może nie należy ale mnie osobiście takie coś mocno drażni.

 

ładnie wyszedł żywopłot ten niski.

 

ogólne wrażenie - komuś omsknęła się ręka na suwaku saturacji w Photoshopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek1212m i pozostali - z perspektywy czasu też zaczynam tak myśleć;)

 

ola-f -w sumie to już prawie 2d, gdyż większość malunku to Photoshop, tak naprawdę to eksperymentalna wizja prezesa akwarelisty i byłem ciekaw waszego zdania

 

tjviking - na tym rysunku GI już dawno został zamalowany;)

 

Loki - generalnie obrazek mail być ostro przesadzony odbiegający zupełnie od 3d i wszelkich jego zasad z wyolbrzymionym światłocieniem i wolumetryką nie zawsze wytłumaczoną prawami fizyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności