Skocz do zawartości

Wizualizacja: Lazienka


Rekomendowane odpowiedzi

witam.

Moja lazienka. to znaczy wymiary fizycznie wziete z lazienki w moim mieszkaniu :). Chcialem zobaczyc jakby wyszlo jakbym zrobil tak jak tu http://www.renderghost.com/#/content/Porto%20Paradiso%20Bathroom/cam2%5FLGT%5FRGB%5F1200.jpg/

 

 

duzaclassicfulllight.jpg

 

duzaclassiccandlesps.jpg

 

 

 

mam problem ze szklem do prysznica, ale moze jeszcze cos wymysle. Jakies podpowiedzi i komentarze mile widziane.

 

 

 

Nie daje rady z tym szklem. Uzywam EGZGlass ale to jakies takie dziwne wychodzi. O ile na kieliszki, wazony itp fajnie to jakos nie moge tego zmusic do wspolpracy z tymi szybami. Jakies pomysly, sugestie i wszelka pomoc mile widziana :)

Edytowane przez Samot-nick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie słuchaj wszystkiego co ludzie mówią, czasem lepiej zostać przy swoim i moim zdaniem pierwotna wersja kibelka była o niebo lepsza i ładnie wypełniał tamten kąt:) Powalcz z nastawami GI, bo w wersji z pełnym oświetleniem prawie wszystko lewituje.

Wersja ze świeczkami wypas!

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze najlepiej robić jak się chce a nie jak inni chcą.

Te świeczki pod prysznicem są niekompatybilne z wodą.

Materiał tego małego lusterka jest dziwny.

Szkło na kabinie jakoś dziwnie odbija te światła i powinno bardziej przyciemniać prześwit bo w końcu jak odbija część światła to też część tego od tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek spróbuj wyłączyć sobie area shadows w parametrach światła jeśli takową opcję masz zaznaczoną i sprawdź efekt. Fajnie by było gdybyś wrzucił ustawienia GI chociaż.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie wyglada dosc solidnie. Moje sugestie dotycza bardziej odczuc niz technicznych rzeczy.

Plytki wygladaja jak pokryte pajeczyna tudziez brudem...w niektorych renderach to jeszcze sie wzmaga na obrzezach. Nie kojarza sie z przyjemnym, zadbanym miejscem.

Nie robilbym platkow kwiatow i swiec na kiblu...to juz zbyt dalekoidace maskowanie prawdy o przeznaczeniu tego obiektu;)

W ostatnim renderze calosc wyglada spoczko, poza prysznicem...jest ciemny jak okulary Jaruzelskiego,

Traci pozytywny feeling. Dodalbym troszke ciepla do calosci. Jesli uwazasz, ze to co napisalem ma sens to fajnie:)

te niewielkie zmiany moga zbudowac nastroj, ktory zalatwi sprawe, bo wykonanie trzyma poziom!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"to juz zbyt dalekoidace maskowanie prawdy o przeznaczeniu tego obiektu;)"

dobre. Swieczki postawilem tam tylko po to coby mi roswietlily troszke wersje z zapalonymi swieczkami, moze zostawie tylko swieczki ????

chodzi ci o plytki na podlodze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja odnośnie proporcji znowu :> nie wiem czy to kwestia camery ale mi sie rzuca w oczy fakt, że uchwyt baterii umywalkowej (bardzo fajna) jest wielkosci dozownika w tej beczułce na mydło. w sumie to nawet jest mniejszy. zazwyczaj taki dozownik ma pare centymetrów. jeśli uchwyt baterii jest mniejszy to ma rozmiar dla małych dzieci :)

 

generalnie łazienka fajnie się prezentuje. te świeczki i płatki to dobry pomysł ale mimo wszystko nie do końca mi się to widzi tutaj w ten sposób.

 

generalnie git :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od poczatku podoba mi sie ta łazienka, ale cały czas nie lezy mi ten kosz pod umywalką nie wiem czy to przez ujęcie ale jest on nocnno wyciagniety do góry i wąski szczególnie w porównaniu do szczotki klozetowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie wrazenie, ze swiatlo jest troszke kosmiczne.

Snop swiatla w okolicach muszli, od gory do dolu takie pionowe swiatlo

jakby to miejsce sluzylo do teleportacji;) a po bokach duzo ciemniej przez co tworzy sie wrazenie odrealnienia. Nie wiem czy w kiblu chcemy sie tak czuc;)

Plastycznie ladnie tylko klimat sci-fi sie robi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Pawłem. Światło samo w sobie bardzo przyjemne w odbiorze ale jego rozplanowanie raczej przypadkowe, szczególnie te ciemniejsze boki psują wizkę.

Edytowane przez adam_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponowal pokombinować z kamerą, zdaje mi sie ze za bardzo znieksztalca obraz, mozesz zlapac mniej sufitu. No i te swieczki na kiblu, ktos sie zapomni i zjara pol chaty :D ale ogolnie przyjemny klimat i fajny projekcik:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności