Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Ford focus WRC


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, to jest moja pierwsza praca jaką zamieszczam na forum, wykonałem ją doś dawno, ale postanowiłem ją tu wrzucic,zdaje sobie sprawe że nie jest piękna, teraz pracuje nad kolejnym pojazdem, pewnie go tu za jakiś czas wrzuce. Prosze o komentarze (i nie zjedzcie mnie odrazu za światła wiem że są do d.... , nie fajne :) )

1.jpg

2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Faktycznie światła powiem wprost do dupy - jak przednie tak i tylne. Mnóstwo bugów przy drzwiach, nadkolach i zderzakach. Tył jakis organiczny. mozna by troche powymieniać - ale pracuj dalej - wierze że następny samochodzik bedzie duzo lepszy. Pierwsze auto zawsze wychodzi średniawo :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam troche bledów widzę np. koło przedniego Nadkola

na tylnych drzwiach to wygląda jak by mu ktoś wjechał na przednim zderzaku jakies smieszne wygiecia , lampy nawet nie mówie cały wygląda jak z plasteliny ale sam bym tak nie umiał :P poza tym spox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Chciales zeby po tobie od razu nie jechac, wiec oki daruje sobie:D POwiem tylko co najbardziej razi w oczy, a mianowicie: brak wyciec na drzwi, brak chocby zarysu chlodnicy co wyglada wrecz paskudnie oraz... oki juz nic nie napisze bo mialem nie jechac po Tobie:] Pozdrawiam i zycze wytrwalosci i wiecej ambicji do stworzenia naprawde dobrego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość o0o0

HEHEHE jak mogles zrobic takiego Fokusika, apropos zgadnij kto pisze :D ......... gralismy dzis w poola hehehe ,,,,,,,,,,, zreszta i tak go nie widze bo mi nie wyswietla ............ Ludziska nie jedzcie po nim jego nastepny model jest wypasniejszy TYLKO ZE TO GOLFIK :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności