Skocz do zawartości

[Wideo] Gorillaz - Stylo


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Tym razem będzie muzycznie. To za sprawą najnowszego teledysku grupy Gorillaz - Stylo (zarazem singla promującego nowy album, który właśnie się ukazał). Gorillaz jest dosyć ciekawą grupą, jej członkowie nigdy nie pokazują się publicznie i kreują wokół siebie nietypowy image - znani są z animowanych teledysków. W przypadku "Stylo" grupa chyba pierwszy raz odeszła od pewnej stylizacji rysunkowych postaci na rzecz 3D.

 

Czy zastosowanie stylizacji postaci w 3D zdało sprawdziło się? Sami oceńcie oglądając teledysk:

 

 

Dailymotion: Gorillaz ft. Mos Def & Bobby Womack - Stylo

 

Warto również napisać kto jest tak naprawdę odpowiedzialny za cały teledysk. Jak w przypadku i poprzednich wideoklipów Passion Pictures. Warto zapoznać się z portfolio tej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No wiadomo, że jest wypas :) Bardzo fajny klip a Passion Pictures jak zwykle wyśmienicie dało radę! :)

Swoją drogą... Pazur nadal siedzi w Passion? może by coś opowiedział o realizacji klipu na łamach max3d? Tyle ile może oczywiście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pierwsi, którzy nie stracili wg mnie zbyt dużo z przejścia z 2D na 3D. Zwykle 3D to była straszna klapa w porównaniu z wersją 2 wymiarową w innych produkcjach. ,

Wykonanie bardzo fajne, jednakże nie podobało mi sięto, że nie wiadomo co chodziło. Totalny zamęt w tym wszystkim i jakby temat mieli nie do końca przemyślany. Taki teledysk byle by był. Jak lubię gorillaza, tak to do mnie jakoś nie przemawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mam mieszane odczucia... niby "konwersja" wyszła spoko, ale sądzę, że jak by zrobili to w 2D postacie na 3D tle całkowicie w kompie było by bardziej przemyślane... nie wiem czemu ale tak czuje.

 

Ogólnie mam sentyment do starej stylizacji ich teledysków.

 

Ale wyszło pzyzwoite widiwisko audiowizualne.

 

P.S.

Bruce W. jak zawsze wygrywa... ma już taką passe od paru lat :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"jej członkowie nigdy nie pokazują się publicznie" -bład , Damon Albarn (zalorzyciel,wokalista) jest dosyc znany i pokazuje sie publicznie ...

 

Zgadza się. Jest chyba najbardziej znany ze wszystkich członków z grupy, ale nie o to chodziło. Znany jest z Bluer. Jako Gorillaz praktycznie się nie pokazują, zrobili chyba tylko kilka wyjątków.

 

Jeśli chodzi o 3D - mnie ani trochę nie przeszkadza i nawet mi bardziej przypadło do gustu niż poprzednia stylistyka 2D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności