Skocz do zawartości

Pojazd/Postać - Transformers Ninja


rallyman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, umieszczam temat na forum gdyż będe potrzebował pomocy :) Projekt animacji na studia: sportowy samochód (mały, zwinny, szybki, agresywny) który ma się zmienić w robota Ninja :) kilka szkiców

604df8360d623bba.jpg6711cd3df33b2ca9.jpg

 

 

samochodu z perspektywy niestety nie umiem narysować na tyle dobrze żeby go tu zamieścić :P Zacząłem od samochodu gdyż do robota będe potrzebował pocięte części karoserii. Robot nie jest finalnym szkicem który chce uzyskać. Jak widać za mało detalu jest, detal wyjdzie już w praniu przy modelowaniu.

Jeśli chodzi o samochód jestem na takim etapie jak na renderach, ale po wymodelowaniu okazało się że nie jest zbyt ciekawie. W głowie było lepiej :/ Bardzo bym prosił o jakieś sugestie, rysunki na tych szkicach i renderach, inspiracje, wszystkie uwagi które po przeanalizowaniu będe starał się wprowadać, jeżeli ktoś chciałby zaproponować jakieś większe zmiany w samochodzie - zapraszam :)

 

a31006558094f90f.jpg

1ada184bc857d228.jpg

1bc75c53fa1a7ba8.jpg

 

Mam nadzieje że kogoś zainteresuje temat i pomoże dobrą radą :)

Czas mam do końca czerwca, może mi się uda zrealizować ten projekt bo pracy jest sporo.

Edytowane przez rallyman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Brazniew spoko tylko jak :D bo mnie narazie nic nie inspiruje do jakiejś zmiany :/ rysuj po renderach nawet w paincie jak Ci coś świta ;) musze ostro się zabrać za to :/

 

Zapomniałem dodać że chciałem żeby samochód składał się z 2 części które byłyby praktycznie oddzielnymi częściami, kokpit i karoseria

 

a37ae6d3914b07cf.jpg

083e9b7eacfe375b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NinjaAA!!! (kto ogladal taxi wie o co chodzi;) Rally Rally.. nie jest tak znowu tragicznie. Pamietaj zeby Robot mial elementy karoserii a nie byl poprostu czlowieko-podobny. Poki co jesli nie chcesz zeby autko bylo resoraczkowe to popraw proporcje(rozmiary kol w stosunku do karoserii) Dodaj jakies sprytne polaczenie przedniego nadkola z progiem. Zmien "twarz" auta z "jestem emo" na "jestem tajemniczy ninja";) i bd dobrze. Aa i maska by mogla być jakas a nie zderzak - szyba odrazu;)

 

Pozdro Rally;)

 

edit:

 

aa i czy to jest ninja czy cowboy? bo tak stoi troche jakby sobie wietrzył;)

Edytowane przez GrześDuro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema.

 

No no Gruby projekt , zycze powodzienia i będe dopingował !!! :) :)

 

ale jezeli chodzi o concept wozka to troszku mi nie podchodzi ;p

 

Pozdro :) gdzies był na zagranicznej stronie makeing of takiego czegoś ... niepamietam gdzie pogrzebe moze znajde to linkiem zarzuce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Ninjaaaa!!! Miało byc jutro a jest prawie miesiąc po, trzeba coś zrobić w końcu bo czasu mało :/

 

Horus skoro to jest robot humanoid to czemu nie dodać takiego detalu, jedynie estetyczna funkcja, choć równie dobrze ta pokrywa może być hartowana i zasłaniać istotny jakiś mechanizm. ;)

 

Odnośnie samochodu powstał nowy, przezentuje obecny stan, zrobiłem sobie chamfery narazie żeby zobaczyć jak wygląda całość żeby wrócić do bazy i jeszcze poprawiać, nad tyłem musze jeszcze posiedzieć i pomyśleć. Komentujcie...

 

68cb82d83081ff14.jpg

6f82f73f9266c450.jpg

b7da7aca680f5217.jpg

bba21b109564d364.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xD xD jest moc :P co do zwężenia kwestia do przemyślenia ale chyba pozostane przy tych proporcjach, taki zwężony wygląda jak resorówka a nie taki mam cel. Juz myślałem że zostałem potępiony za posty u grievousa, chociaz jeszcze wszystko przede mną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód w dechę, tylko zastanawiam się jak tam wszystko będzie wyglądało, kiedy już dojdą światła. Bok z miejsca przypomniał mi BMW Vision - ale poza tym jest zgrabny i płynny, ładny. Drażni może trochę zakończenie nadkola za tylnym kołem- mogłoby być bardziej wyraźne, jak za przednim. Nad tyłem moim zdaniem faktycznie trzeba popracować, bo z miejsca skojarzył mi się z filmem "Auta"- http://carphotos.cardomain.com/ride_images/3/3430/3841/33574420009_large.jpg :P

I podejrzewam, że kiedy dojdą już światła, będzie przypominał jeszcze bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, dzięki za komentarze

delikatnie go skrócę ale musze uważac żeby nie zrobił się kwadratowy bo dosyc szeroki jest,

Kr3tz faktycznie ten tył się uśmiecha xD ale sopokojnie taka prowizorka, poszukam weny przez święta i dopracuje tył, linia tylnego nadkola pójdzie troche do góry, na dyfuzor mam pewną koncepcje, światła tylne raczej okrągłe, a nad przednimi jeszcze musze pomyśleć,

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie bomba, tylko to wyciecie przed przednia szyba mi nie podchodzi. teraz wyglada jakby ktos wycial polkole na tej powiedzmy "masce", nie myslales zeby zrobic jakies ladne przejscie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności