Skocz do zawartości

Asylum 5D - trailer


adek

Rekomendowane odpowiedzi

W grudniu informowaliśmy o pracach prowadzonych przez studio Virtual Magic nad animowanym projektem przeznaczonym do kin 4D zatytułowanym "Asylum 5D". Właśnie pojawiła się strona filmu i pierwszy trailer.

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=1085

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dziadek, poraz pierwszy sie z Toba zgodze.

To gdzie ten filmik? moze mam cos z monitorem nie tak, ale ja tez nic nie widzialem. No i ta dziwna alienowa kamerka 'rybie oko' to ma niby wzmacniac efekt 3d?

 

pozdr

 

tak add 5d. Co z czasem? czas jest 4 wymiarem dla flomu 3d, i 3 wymiarem dla 2d: ]

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbyscie nie wiedzieli to sa kina5d i tak tez wlasnie sie nazywaja. wiec to nie jest wymysl autorow.

google sie klania.

w polsce sa 3 takie kina.

 

KoMic : w filmach do tych kin uzywa sie wlasnie szerokiego kata (ale nie jest to rybie oko).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiejsze też zniknęły

 

te sprzed pół godziny np.

 

chyba, że usunięto wpisy z krytyką? (sorry za hattrica, dziś szybciej piszę niż myślę)

Edytowane przez KLICEK
potrojne posty merge
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiedze zeby cos w tym watku bylo usniete wiec jacenty uspokoj sie i ugryz sie w jezyk, serwis jest przenoszony na nowy serwer, wiec moze dlatego posty zniknely

 

a jak juz tu ktos napisal :) to obrazek bardzo mi przypomina sanitarium:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja zacytuję sam siebie:

1) nie jestem pewien czy chcę czuć zapachy..poza tym, to ciekawy jestem wyniku tego przedsięwzięcia

2) czy Virtual Magic mają jakąś stronę na której można byłoby się o tym studio dowiedzieć czegoś więcej?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla Virtual Magic! Estetyka w koncu uwalnia sie z "tonacji" Polsatu. Naprawde ladniutko,

lekkosc tych kadrow jest mega..moze nawet za czyste aby sie ktos przestraszyl, ale plastycznie pieknie.

Bardzo mnie to cieszy, bo uwazam, ze juz od jakiegos czasu VM nieslusznie obrywa sie za przeszle przygody.

 

Jedyna sugestia to animacja..brak impaktu, energia za wolno zawraca. Wrazenia w takim kinie kojarza mi sie troche z przygoda na rollercoasterze, a tam trzesie i czuc przeciazenia i duzy ciezar.

Edytowane przez Pawel Lipka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, znikanie postów to fuckup przenoszenia serwisu na nowy serwer. Niestety tak się może dziać jeszcze przez chwilę i nie jest zależne od nikogo. Po prostu tak jest. Nikt celowo nie usuwa postów. No bo po co :)

 

A co do Asylum: jest kilka bardzo fajnych momentów. jak dla mnie na pewno za dużo szerokich obiektywów ale zapewne uzależnione jest to od pracy kamery. Kruk na końcu trąci oldschoolem a napis końcowy to już lekka porażka. Lokacje bardzo dobre. Plastycznie pewnie można by było wyciągać w nieskończoność, ale po co. Zobaczymy jak to będzie wyglądać jako całość. Oglądanie trailera bez stereoskopii i bez innych efektów jest trochę nietrafione ;)

 

Gratki dla VM za taką robotę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kruk psuje troche i napisy rowniez jak z innej bajki

ale calosciowo bardzo smaczne, sam jestem ciekaw jak wybrna ze stereoskopia

powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyzwoite materiały i przemyślane światło to podstawa dobrego wrażenia w tym filmie. Renderman to raczej nie jest, chyba że pojechali wszystkie tekstury filtrem wyostrzającym (tylko dlaczego bump i brak mb w takim razie ;) )?

 

Tak czy inaczej kawał dobrej roboty!

skk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności