Skocz do zawartości

Postać 3d: Alien (obcy)


MalwiX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No dobra :D Tak wygląda bez gry świateł na białym tle, a tułów spoko poprawię :)

 

WIesz, ja to robię na bitwę 3d, temat postać s-f, fantasy więc pomysł jest trochę nie mój, ale musze przyznać, że obcy to moja ulubiona postać s-f i jednocześnie najlepsze wyobrażenie o tym jak wygląda ufoludek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

glowka na sprerzynce jest niezla:)troche kwadratura kola ale i tak jakos to w miare podkreslam w miare wyglada ale twarz ma calkiem calkiem .Wygladalem tak po sobotniej imprezie moze dlatego mi sie podoba:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tak:

- glowa powinna byc bardziej kulista, zaokrąglona

- tak samo jezyk, wydaje mi sie ze powinnien byc okragly

- zamiezasz mu zrobic oczy?

- czy taka ma byc szyia?

i niewiem co masz pomiedzy tymi łopatkami hehe

to są moje uwagi, tez jestem fanem aliena:) pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dzisiaj poprawię, a co do tej kobity to nie chodzi mi o równouprawnienie, czy o to że kobiety sa gorsze, tylko o \"-eś\" jako końcówka czasownika :)

 

PS: Darkelf zmieszałeś mnie z błotem, a ja jeszcze szukam refków ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi to aliena nie przypomina za bardzo. proponowałbym zamiast poprawiać to co jest zacząć od nowa i przyłożyć sie do tego. Wszystko kanciaste, zęby te co sa równierz nie nazwałbym zebami. co do samej anatomii postaci to dużo by tego było ale nie jestem znawcą aliena, zamieszczam tylk przykładowy obraz. w sieci mozna znaleźć ich setki, proponuje pooglądać i ocenić co jest do poprawy.... Ni zraź sie moją krytyką.... mam nadzieje że ona Cie zmobilizuje do dalszej wytęzonej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczu to alien nie ma to BYŁA szyja. Zaczęłam robic od nowa, a tu widzicie tułów z przykładowymi teksturkami, ale sam model tułowia nie jest jeszcze wykończony (brakuje: \"kabli\", łopatek i kilku innych rzeczy) Ocencie, czekam na nastepne wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no calkiem alienowaty ;) tylko ten material taki troche jak by byl zrobiony z foliowych workow na smieci :) .... wydaje mi sie ze powinien byc troche mniej humanoidalny ... cienszy w talii.... i nogi powinny miec jeszcze jedno zgiecie.... nochyba ze jeszcze bedzie jeden segment ale wtedy beda troche przydlugie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postępy są. Nawet obcego zaczyna przypominać, a co do materiału to się wogóle go pozbądź. Żeberka żeczywiście przypominają kaloryfer, a nogi są ćut za długie. Ale pracuj dalej... jeszcze będą z ciebie ludzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, DarkStar, bez obrazy ale urwałeś sie z choinki, żebra były kaloryferowate ale poprawiłam, a sir_Bols powiedział, że gdybym dopiero dobudowała jeszcze jeden segment nogi były by za długie, a teraz nie są.

Teksturą proszę się nie zrażać, mówiłam że próbna ;)

PS: Sir Bols, twoja uwaga była by słuszna gdyby nie to, że jako referent wcześniej miałam obcego z czwartej części, a teraz mam z 3, musiałam poszerzyć talię, a co do wyglądu, rzeczywiście obcy z 3 części jest bardzo humanoidalny :)

Teraz wzoruje się na tym:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba ze tak... ale to wogole nie pasuje do obcego... przeca on caly czas pelza po scianach, w przewodach wentylacyjnych, w kanalach.... prawie non stop na czterech lapach.... majac nogi takie jak na twojej nowej inspiracji byloby mu poprostu niewygodnie...raczej powinien miec nogi zbudowane podobnie do nog zwierzat poruszajacych sie na czterech lapach.... imho z jeszcze jednym stawem (a wlasciwie nie z jeszcze jednym tylko ze stawem skokowym wyzej... przynajmniej tak mi sie wydaje...) bedzie wygladal lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UUfff, długo mnie tu nie było, awaria kompa ;| ale już wszystko jest ok i ruszam do dalszej wytężonej roboty! A oto Facehugger, który będzie elementem \"otoczenia\", mam zamiar go wsadzić w jakiś słój tylko nie mam brasila :( i szkło wygląda beznadziejnie eehhh....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pokaz go jak bedzie wygladal na planie to sie oceni czy kanciasty czy nie ;)...

juz to 2gie podejscie lepsze ale i tak jakos nie widze... moze pokaz bez jakichs polyskow i takich tam pierdol. czysta siatka.

 

ps. przepraszam za uchybienie, ksywa nie wskazuje ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

\'Czepiacie sie szczegółów ;)\'

 

Bo od nich zaczynasz prace.

Obcy to nienajlatwiejszy obiekt do wymodelowania ze wzgledu na zastraszajaca liczbe szczegolow i niuansow. Czemu ten Twoj obcy taki pognieciony?

 

btw.

Alien ma ta przedziwna wlasciwosc ze kazdy rysuje, modeluje go inaczej, rozni sie w kazdym filmie i komiksie, jest wiec calkiem spory margines interpretacji i swobody, ale lepiej zaopatrz sie w dobre blueprinty.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciezki modelik sobie wybralas jak na doszlifowywanie umiejetnosci :) brawa za odwage ! A co do modeliku to nie bede zbytnio krytykowal bo malo widze , chodzi o to zebys nie nakladala narazie zadnych teksturek bo ciezko model ocenic , na to bedzie czas jak skonczysz modelowanie ! No i powodzenia w dalszej pracy czekam na dalsze postepy :) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę mało widaćjeśli chodzi o samego obcego.. ale jeśli chcesz siągnąć zamierzony efekt.. to zdecydowanie poza szczegółowym modelem napewno wygrasz teksturami, które pozostaną tu nie bez znaczenie..i rzecz najważniejsza..światło w scence..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a sam modelik też warto dopracować... ciekaw jestem co z tego wyjdzie.... mam nadzieję że nie sprofanujesz tamatu...

może naszkicujesz scenkę? pomogę w kompozycji...

naszicuj jak to widzisz.. cały uklad... pierwszy plan, drugi, co gdzie i jak, skąd światło...

myślę że już czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności