Skocz do zawartości

Pełen zniszczeń teledysk „Verejný nepriateľ”


CzAk1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dobrze zrobione, muza ani gorsza ani lepsza od hip-hopu w Polsce - wszystkie bialasy udajace czarnych gangsterow wychodza zabawnie :P

Przyjrzalem sie stronce tworcow - niezle tam maja portfolio chlopaki (... i dziewczyny moze :D).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche skromnie z informacjami, ale słowacki to nie po mojemu. Tytuł...chyba...oznacza tyle co "Public Enemy"

 

Fajnie było dorwać się do któregos z chłopaków, co by może napisali coś więcej ]:->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to z tym budzetem to zart tak? szkoda, ze zabraklo im na operatora i montazyste, bo to co sie wyprawia z praca kamery to jest jakas porazka, no emotion znam i mam do nich szac za dobre rzemioslo, ale ten klip dla mnie jest jedna ze slabszych rzeczy jakei ostnaio widzialem, totalna porazka i slabosc, nudny jak flaki, w kolko te same ujecia, zero hitorii, zero pomyslu, pare sytych podmalowek i fajnych renderow nie poprawi tej zenady, wolalbym to ogladac jako stilki

 

lepiej obejrzec sobie ktores z tych:

http://weweremonkeys.com/vid_thebroken.html

http://www.dailymotion.pl/video/x8gy51_depeche-mode-wrong-video-clip_music

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istotnie, ładne stilki ale brak rozwinięcia. Też się mi się wydaje że panowie Wrogowie Publiczni ( ubóstwiam ten model emo-zbuntowanych pakerów ) trochę przepłacili. Fajne, ale bym pomyślał że to jakiś lowbudget jest. Chyba że info o kasie to tak dla szpanu, "Hej, zobaczcie ile kaski wydaliśmy" :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trzeba Ci przyznać rację miśku.. grafikami są świetnymi ale co do reżyserii klipów to niestety - siara. Linki które podałeś są genialne i na pewno pokazują oryginalne podejście do tematu. Z przyjemnością obejrzałem. Czad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jednym z forów skomentowałem mniej wiecej tak:

Świetne wejście i przejście w shot naprawde najwyzszy poziom...sam mattepainting niestety nieco słabszy... często wystepują nielogiczne sytuacje i wiekszość rzeczy jest mocno dostrzegalna jako ustawiona... Sama muzyka bardzo mi sie podoba i piosenka naprawde zrobiła mi poranek i południe z tego co pamiętam ;) pozdrowienia dla twórców...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh Profesjonalisci skasowali leszcza na dobra kaske :)

Cg bardzo ładne ,a jestem dużym fanem marka denko , i po zobaczeniu budżetu spodziewałem się ostrych animacji ,typu ten helikopter uderza w blok itp. ...

 

takie se to za tą cene , a gangsta papa ehhhh ... nie moj gust wcale , tragicznie przebrnalem przez teledysk ze wzgledu na cg ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności