Skocz do zawartości

Teledysk "Black Eyed Peas - Imma Be Rocking That Body"


JaSzczur

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość User190

Bardzo nierówny, podobnie jak sama piosenka. Widać, że studio miało mało czasu na przygotowanie - niektóre kompozycje grają, a w niektórych jest jakaś totalna masakra z kolorkami. Momentami postaciom brakuje cieni, a roboty ślizgają się po jezdni. Animacja miejscami daje radę, miejscami woła o pomstę do nieba. Tyle ode mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zauważyłem, że pchają się na jakieś miniformy z tymi teledyskami. To ma 10 minut. Podobnie jak teledysk...hmm...nie pamiętam...jakiegoś girls bandu (nie orientuje się, mea culpa). W każdym bądź razie zaczynają kręcić co raz dłuższe te klipy. Chcą przyciągnąć uwagę, pochwalić się, popisać...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywalic te tanczace roboty co wygladaja jakby nic nie wazyly i sie slizgaja beznadziejnie po tle i zamiast tego dac tanczaca Fergie. Albo idaca Fergie. Albo spiewajaca Fergie.

Generalnie wiecej Fergie i bedzie osom. Wtedy to moze miec godzine - chetnie obejrze :P. "Fergalicious" ma wszystkie efekty jakich mi trzeba :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywalic te tanczace roboty co wygladaja jakby nic nie wazyly i sie slizgaja beznadziejnie po tle i zamiast tego dac tanczaca Fergie. Albo idaca Fergie. Albo spiewajaca Fergie.

Generalnie wiecej Fergie i bedzie osom. Wtedy to moze miec godzine - chetnie obejrze :P. "Fergalicious" ma wszystkie efekty jakich mi trzeba

 

xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba bardzo.

Widać że nie było środków/czasu na oszukiwanie - i roboty nie są jakoś genialnie wkomponowane (upadek robota jest koszmarny) - ale w ramach takiej "kreacji" świata w którym wszyscy tańczą i reszta jest scenografią - ujdzie. Z robotami Nie ma szału, ale za to muzyczka daje mocno radę i flary i zdjęcia i Fergie i kostiumy. Jeśli wejść na ich profil to widać że ten "mix" to zdaje się 2 teledyski, połączone w jeden - "imma be" i "rock that body".

Cieszmy się że podnoszą poprzeczkę i zwiększają zapotrzebowanie na efekty do klipów.

 

Ciekawy jestem ile produktów wychwyciliście w klipie "plejsniętych". :)

(widać budżet mimo wszystko był)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190
Jak cos zlecac to albo placic normalnie i nie dawac studentom albo wcale.

 

Masz coś do studentów? ;)

 

Plakacik całkiem kupiłem - szkoda tylko, że postacie są średnio podobne do oryginałów.

Edytowane przez User190
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności