Skocz do zawartości

scena 3d: kręgle


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak dla mnie to proporcje sa zle..tzn kregle sa za niskie. Poza tym za duzo w tym boxow, ale chyba chodzi o same kregle wiec otoczenie nie bedzie mialo wiekszego znaczenia prawda?

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietne swiatlo jak zwykle zreszta materialy tez super

tylko jedno ale troche to wszysko za czyste ale skoro zlecenie to nie ma co burczec

podoba mi sie bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne, na niektórych ujęciach trochę dziwnie wyglądają rozbicia ale zobaczymy jak to wyjdzie na animce. I moim zdaniem kręgle mają trochę zbyt zcęte czubki, ale to chyba kwestia gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli robiłeś reactorem, to mam nadzieję że nie pominąłeś ustawienia środka ciężkości dla kręgli... one są specyficznie wyważone... wizualnie bardzo mi się podoba! drewno fajno wyszło...

oświetlenie to kilka świateł area odbijających się w maetriałach w scenie? czy jakieś hdri?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kręgle jakby za płaskie u góry,ale ogólnie pracka mi się bardzo podoba :) jestem ciekaw jak wyjdzie dynamika uderzenia w kręgle ale znając Ciebie można liczyć na efektowne wykonanie,teksturki mniodzik.NIE MA CO CHOLERCIA ,CZEKAM NA AVIKA:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super pracka, bardzo realistycznie wygląda, naprawdę. I pytam o to samo co Kris_r: Powiedz jakiego oswietlenia użyłeś? HDRI czy jakeś zwykłe światełka?? No i czy to jest Brazilek?? :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności