Skocz do zawartości

Zaproszenie na pierwszy ArtBuzz


adek

Rekomendowane odpowiedzi

29 kwietna 2010 roku odbędzie się ArtBuzz - pierwsza edycja z cyklu otwartych szkoleń z zakresu nowoczesnych technologii internetowych, grafiki komputerowej i efektów specjalnych, organizowane przez SKN MediaFrame działające przy Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

 

Będzie to niepowtarzalna okazja, aby znacząco poszerzyć swoją wiedzę w tych dziedzinach. Pierwsza edycja artbuzza będzie podzielona na 2 bloki tematyczne - blok technologii internetowych i blok grafiki komputerowej.

 

 

 

Uczestnicy bloku technologii internetowych będą mieli okazję zapoznać się z arkanami tworzenia nowoczesnych aplikacji internetowych w technologii (Adobe) Flex 4 oraz trendami panującymi w dzisiejszym webdesignie. Słuchacze bloku grafiki komputerowej zgłębią zagadnienia kreacji i animacji wirtualnej rzeczywistości, między innymi w programach (Autodesk) Maya, (Autodesk) Mudbox oraz (Side Effects Software) Houdini, a także poznają kulisy pracy w studiu filmowym.

 

Wykłady odbędą się w Centrum Dydaktyki Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie przy ul. Reymonta 7

 

Blok IT potrwa od 8:45 do 15:30, zaraz za nim - od 15:45 do 20:30 bedzie miał miejsce blok grafiki komputerowej. Oprócz interesującej tematyki, na przybyłych czekają też atrakcyjne nagrody od sponsorów wydarzenia - Autodesku, Adobe, Onetu i SideFX'u, a wśród nich szkolenia i licencje na oprogramowanie.

 

Zapisy na spotkanie, oraz dalsze jego szczegóły dostępne są na stronie internetowej www.artbuzz.edu.pl.

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Już zapisany, będę. Myślę, że warto.

 

Ja też myślę że warto :D

 

Nasi wykładowcy zrobią co w swojej mocy, żeby przedstawić tematy na jak najwyższym poziomie, w taki sposób, aby każdy znalazł coś dla siebie :)

Mamy nadzieję, że tematy zaciekawią zarówno osoby "z branży", jak i osoby, które nie miały styczności z danym zagadnieniem!

 

Dodatkowo, większość prezentacji z grafiki prowadzą osoby, które znamy tu z forum - M@ti, SZAMPEK, Obywatel i ja :)

 

Zapraszamy serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że ArtBuzz się przyjmie i będą kolejne edycje.

Zastanawia mnie jeszcze jedno, skoro patronem jest też telewizja internetowa, czy będzie można później wykłady zobaczyć w internecie? Może tylko wybrane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platforma multimedialna Kiwi, jest platformą która w zakresie swoich usług ma telewizję internetową, ale z kanałami związanymi przede wszystkim z kulturą.

Udostępni ona jednak nam swoich operatorów oraz dziennikarzy i jest bardzo możliwe, że w przyszłości powstanie Artbuzz tv - podstrona strony artbuzz.edu.pl - zawierające wykłady (również z 1 edycji) oraz materiały szkoleniowe :)

Edytowane przez danilo2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze Primo chcialem powitac wszystkich :) jestem tu nowy wiec wypada. Wlasnie sie zapisalem na ArtBuzza i przylatuje z Leeds na ten event, wiec ja tez mam nadzieje, ze warto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

aby rozgrzać atmosferę przed artbuzzem dodam, że do naszego grona sponsorów dołączyły 2 firmy - 3dconnexion oraz Wacom,

tak więc nagrody i niespodzianki będą jeszcze atrakcyjniejsze!

W śród nich rabat akademicki w wysokości 50% dla wszystkich uczestników Artbuzza na produkty 3dconnexion!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojTyn wszystkie maile aktywacyjne osób, które próbowały się zarejestrować w/g naszych infomracji doszły bo dostlaiśmy potwierdzenia. Sprawdź proszę folder spamowy i jeżeli nie będzie w nim maila od nas, skontaktuj się ze mną przez pm prosze :)

Edytowane przez danilo2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PILNE jak ktos jest z Katowic Bytomia lub Chorzowa pisać na gadu !! 3733936 bo Mogę wziasc auto..... zrzuta na paliwo i heja :) myślę ze jakby nas sie 3ch zebrało to po 20 zł.... powrót w zależności czy pójdziemy pozniej na jakieś spotkanie ale myślę ze ok 21 22 ! :) Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jestem nierozgarnięty, ale trudno znaleść na stronce możliwość zapisu.Zarejestrowałem się. Czy to oznacza, że miejsca się wyczerpały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, i muszę przyznać ,że bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Cała akcja to świetny pomysł, a wykonanie profesjonalne :) Co prawda lekko się przedłużyło ale dla mnie to plus, siedziałem tam ponad 5h ale się nie znudziłem i chętnie posiedziałbym dłużej. Mam nadzieje ze będzie więcej takich akcji. I od razu pytanie może się ktoś orientuje o czymś podobnym organizowanym na terenie Krakowa ? Oczywiście interesuje mnie temat grafiki komputerowej :) I jeszcze pytanie do chłopaków z MediaFrame, jak wygląda wasza działalność ? Macie jakieś spotkania w konkretne dni? Bo chętnie bym się dowiedział coś wiecej. Dodam że jestem studentem AGH i mieszkam w Krakowie;) Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

włąśnie wróciłem z Artbuzzowego after party :)

 

Cieszę sie neizmiernie, że gościliśmy aż tylu słuchaczy i cieszę się również, że tematyka wykładów przypadła do gustu :)

 

Mimo że padam z nóg, na pytanie o MediaFrame muszę odpisać :D

Tak więc nasze koło naukowe nie jest zwyczajnym kołem naukowym. Mamy kilka sekcji, w tym sekcja grafiki (z podsekcją grafiki 3d).

Spotkań jako takich nie mamy - raczej pracujemy nad projektami i komunikujemy się drogą wirtualną.

 

Są od tego jednak odstępstwa (np. w wakacje podsekcja 3d miała codziennie na agh spotkania kilku (nasto) godzinne i wspólnie pracowaliśmy nad animacją.

 

W celu uzyskania dokładniejszych informacji zapraszam na stronę www.mediaframe.pl

tamb -> skontatkuj się ze mną mailowo proszę, to odpiszę Ci na wszelkie pytania :)

 

Pozdrawaiam i dobranoc!

 

Aha i relacja wideo na pewno będzie dostępna - o tym też poinformujemy na forum.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie!

 

Dobranoc ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki - dałem z siebie wszystko :) Musiałem mocno przyspieszyć, a chciałem pokazać trochę więcej trików. Właściwie, kiedy raptem 10 osób podniosło rękę na pytanie czy wiedzą co to Mudbox, musiałem na bieżąco kombinować, żeby pokazać jakieś podstawy, a nie to, do czego chciałem przejść. Myślę, że na następnym dłuższym ArtBuzzie, będę chciał podzielić to na 2 lub 3 wykłady - 1. prezentacja programu i narzędzi, 2. tips'n'trick, 3. timelapse .

Swoją drogą, dlaczego tak mało ludzi z forum przyznało się do istnienia? Trzeba było podejść, zagadać, wpaść na afterka. Ja dopiero wracam do żywych :)

Dziękuję wszystkim za obecność!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@Ti :)

 

Ale tam. To tak jest- wezmiesz se tablet do reki i znikasz we wlasym swiecie, spoko. Za duzo nie pojechales o tej anatomii ale nie bylo nudno :)

 

Najbardziej mi sie podobalo o tym onecie, nie wiem czy ktos tez na tym byl, bo siedzialem tam od rana. Robiliśmy sobe zakłady kidy koles zemdleje ze stresu ;) Nudne bylo jak flaki z olejem. Ale sporo dla siebie znalazlem. Houdini mnie rozbil na kwarki i zdematerializowal, ten ostatni kolo niesamowicie opisywał praktykę i doświadcznie, a i o mudboxie wiem więcej... i wiem np. że za cholere nie chce mi sie z zbrusha rezygnowac :P

 

Pozdr. dobra robota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za wszystkie miłe słowa!

Rzeczy, które nie były doskonałe w tej edycji na pewno poprawimy w kolejnych.

 

Miło mi jest również poinformować, że w tym tygodniu ogłosimy na naszej stronie internetowej (http://www.artbuzz.edu.pl) wyniki konkursu - speedpaintingu, w którym głównanagrodą był tablet Wacom Bamboo Pen & Touch

 

Dodatkowo w jak najszybszym czasie postaramy się otworzyć stronę Artbuzz Learning Center, na której będziemy zamieszczali obiecane nagrania wykładów oraz pliki pomocne przy zgłębianiu zagadnień z ArtBuzza :)

 

ps.

xrs -> w/g planów za ok. 6 miesięcy może odbędzie się już kilkudniowy Artbuzz 2.0 :D

Ale o tym na pewno jeszcze poinformujemy :)

Edytowane przez danilo2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności