Skocz do zawartości

Adobe CS5 - wersje trial już do pobrania!


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Na 64-bitowym systemie też tak miałem ;) Możliwe, że za mało RAM'u ?

Chyba, że te ich pędzle nie są dopracowane, bo na tutorialu jakimś widziałem, że gościowi też nie pływaly te pędzle tak jak powinny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem w Cortlandzie są już ceny CS5 w wersjach PL i English:

http://www.cortland.pl/CS5-Design-Premium_idc=5_27_1045.html

http://www.cortland.pl/CS5-Design-Premium_idc=5_27_1045.html

Jak widać, Design Premium PL jest tańsza o ponad 500 zł. Master Collection PL jest tańsze od EN nawet o 2500 zł. Muszę przyznać, kuszące.

 

Tylko mam pytanie - Miał ktoś styczność z Creative Suite PL? Jak wrażenia? Pełne jest to tłumaczenie? Poprawne? W sieci łatwiej jednak o tutoriale po angielsku i nie wiem czy bym sobie życia nie skomplikował polską wersją...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwykle roznica w cenie poza stanami byla tłumaczona koniecznoscia lokalizacji. Ciekawe jak to wyglada z wersją EN. Czyzby koszt tłumaczenia licencji? :)

 

Szkoda ze za Prod premium upgrade z cs4 musze zaplacic 2x tyle co za legalnego CS4 Prod.Premium se Stanów w pełnej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mallow,

 

Jeśli się uczysz dopiero (wnioskuje po mowie o tutorialach) to polecam Ci wersję angielską (więcej tutków no i nauka języka jako taka) ;)

 

Co do poprawności - to raczej nie ma problemów... ale mimo wszystko - > English is better ;)

 

Co do cen to pewnie i tak to są jakies najgorsze licencje co nie ?

 

8 tysięcy za cały pakiet ? Pewnie tylko do użytku domowego... Cinema 4D, którego mam kosztował 12 tys. Myślę, że jakby ktoś chciał zarabiać kase na CSie to musi zapłącić więcej za lepszą licencję, czyż nie ?

 

Może się mylę... jeśli nie - to cena jest bardzo kusząca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O proszę. Fajnie, że są już ceny. Trzeba w takim razie powysyłać maile z prośbą o oferty do resellerów i wybrać najlepsze.

 

Muszę się też dowiedzieć jak to jest dokładnie z tym CS4. Pytanie, czy kupując teraz upgrade z CS3 do CS4 dostanę CS5 za darmo?

 

Jeśli tak, czy np. za rok mogę zrobić upgrade z wersji CS4 czy CS5, którą otrzymałem teoretycznie za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności