Skocz do zawartości

teczka 2D: xmichalinx


Rekomendowane odpowiedzi

siemaneczko nazywam sie Michal :)

po dość długim czasie krempacji i zastanawiania się zakładam swoja teczke, bo stwierdzilem ze nie ma sie co czaic. co jakis czas bede stral sie aktualizowac zawartosc owego wątku

chciałbym uzyskac od was zarowno rady, jak i krytyke prac :)

 

wrzucam troche rzeczy, ktore robilem jakos przez ostatnie pół roku. wiekszosc ze zdjec, reprodukcji ale trafiaja sie tez rysunki z bańki ;jak na razie wykonane tradycyjnymi metodami;

 

P1020502+copy.jpgP1020499+copy.jpgP1020498+copy.jpgP1020497+copy.jpgP1020496+copy.jpgP1020493+copy.jpgP1020492+copy.jpg

 

a tutaj taki mały pixelart

strach+pixel23.jpgszkiletor.jpgkogut+copy.jpgkogut1.jpg

 

pastele, 50x70

wyspianski.jpgkobita.jpgdziewczyna+.jpg

Edytowane przez xmichalinx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo fajnie zapowiadajaca sie teczka.

 

Jesli moge doradzic, to na twoim miejscu zaczal bym powoli wprowadzac do prac wieksza estetyke. Nic na hop siup, ale jednak.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postanowiłem akryl poćwiczyć. dwie prace z wypadu w teren. nie mam jeszcze za bardzo pojęcia i pomysłu jak nadać lepszą formę drzewom. malowałem na formacie A4 i nie chciałem za bardzo wdawać się szczegóły. Jeśli ktoś ma jakieś złote rady to chętnie przeczytam :)

elo rap

f_irta00mj98im_2d01049.jpgf_irta00mh0v4m_aa3e772.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn uzywam paru pedzli. najwiekszego (16) zeby jakies laserunkowe tło zrobic. pozniej maluje z reguly dwoma ( 10 i 12) i uzywam tego samego pedzla zeby mieszac kolory na palecie i je nałożyć ( mam nadzieje ze Cie dobrze zrozumialem i ze o to chodzi :P ) .

powiem Ci ze jestem nowy w dziedzinie malowania farbami i sam nie wiem jakie są te "oczywistosci" xD hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

hmm od czego tu zacząć :)

To może tak:

cały czas ta konstrukcja kuleje :(

Proponuje zrobić szkice samego nos, oko, usta. itp. zobacz w którą stronę dane kierunki się układają.

Przy twoim malarstwie polecam Ci rysunek konturowy, bez waloru bo kolorem w jakiś sposób potrafisz to określić.

wywal białą farbę :) i postaraj się o zróżnicowanie środków wyrazu , tło pomaluj jednolicie pełną aplą albo koszulkę itd.

 

Pozdrawiam i do dzieła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się Twój "wyzwolony" sposób operowania kolorem :D Jednak proporcjonalnie coś nie teges - bryła ucieka, widać, gdzie jesteś mniej pewny.

 

A ostatni pan o niebieskich włosach to DiCaprio?

 

[Edit] W odniesieniu do tego, co powiedział kolega wyżej polecam tutki http://www.stanprokopenko.com/blog/category/tutorials/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Beesart @Fusman dzieki za rady chłopaki bede walczył dalej. teraz po paru dniach widze ze z linią oczu i ust jest cos nieteges.

odnosnie rysunkow konturowych cały czas cos zapodaje, wiec mam nadzieje ze kiedys jakiś wymierny efekt osiągne.

a jesli chodzi o DiCaprio, to raczej z lustra malowałem xD wiec no na pewno on nie był moim założeniem hehehee

pozdro, dzieki za krytyke i linka do tutka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pejzarzyk z głowy ma naprawde klimat, i ŚWIETNĄ kompozycję, nie wiem na co Ty marudzisz :P

 

Fajne te szkicyki z natury i ze zdjęć, ale i tak najbardziej podobają mi sie koniki. Koniki to Ci wychodzą naprawdę dobrze ;______; mógłbyś namalować coś epickiego z koniem na drugim planie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności