Skocz do zawartości

Drimagine 2010


XaoC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 402
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Napisano (edytowane)

Bedę sie zastanawial nad tym jak bede znal decyzje, narazie nie mam co myslec na przod. Mam paskudnie wiele do zrobienia duzo do zaplacenia, oddania kasy a jeszcze by sie przydalo cos dla siebie zarobic. Do tego zapomnialem o wczorajszych urodzinach starej....:/ Do kitu ten dzien:/

 

EDIT - ale ubezp to nie jest droga sprawa. Jesli poprostu chcesz miec podstawowe to 40zl styknie, jak chcesz miec siakies lepsze to 100+, ale te za 40zl powinno wystarczyc

 

EDITEDIT - 40zl/mies

Edytowane przez XaoC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zarejestruj się jako osoba bezrobotna w swoim Urzędzie Pracy

No juz bez przesady. Przeciez jemu chodzi o ubezpieczenie na okres nauki. Jak rejestrujesz sie jako bezrobotny, to MUSISZ stawiac sie co jakis czas, na okreslona date (jak sie nie stawisz, to tracisz status). Poza tym jakikolwiek dochod z racji pracy powoduje utrate statusu bezrobotnego, czyli tez ubezpieczenia. ODRADZAM!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm a zasiłek dla bezrobotnego się bierze pewnie po jakimś okresie pracy co nie?

bo jakby od razu dawali,zarejestrowałbym się w NS jako bezrobotny to miałbym normalnie akademik za darmo hahaha :D

 

hm no to mi troche mina zbrzydła,

http://kredytstudencki.info.pl/kredyt-studencki-jak-dostac-/jak-otrzymac-studencki-kredyt.html

według tego linku, trzeba mieć zaświadczenie że jest się studentem, my bylibyśmy tylko kursantami, więc nie dostalibyśmy takiego zaświadczenia, więc jakby opcja "życie na kredycie" by odpadała,jakieś inne pomysły?

Edytowane przez Swiezy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zamierzam się utrzymać z jakiś zleconek. które przywiozę ze sobą z Warszawy.

Może się uda. Najważniejsze to się dostać a potem się można zastanawiać co i jak. Jak by co jak miał bym za dużo dla siebie samego to mogę się podzielić z procentem dla mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis sobie tak myslalem. Skoro tyle osob bedzie sie uczyc, malo kto bedzie mial czas. Czesc osob bedzie miala swoje zrodlo dochodow, inni nie. A co np rzucic sie na wieksze wzleconko w grupie? Kazdy przeciez jest w czyms dobry, w czyms gorszy. Np ktos jest dobry w 2D to bierze sie za postprodukcję, ktos dobrze modeluje, a ktos zajmuje sie materialami i renderem.... taki przyklad, zalezaloby od zleconka. Bo ja jestem za tym, ze w grupie idzie lepiej niz samemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no masz racje Xaoc ;) jeśli tylko będzie jakiś sensowy projekt,jestem za pracą w grupie,

masz jakieś konkretne już myśli, czy rozmawiamy na sucho ?:)

Daj mi 1-2tyg i bede wiedzial co i kiedy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdańszczanin - XaoC i Warszawiak - alfi1986 więc to z wami rozmawiałem przy wyjściu z uczelni ;]

No tak, jak byles 18, to tak:) Ale chyba juz kojarze.... szybko uciekles i nie chciales sie chwalic rozmowa:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kto z szanownego grona byl jeszcze 20ego

Ja byłem. Bartek, ten w brązowej bluzie w kratę. Ty to który? :D

 

Proponuje żeby osoby które były 18 i 19 przesłały linka do tematu ludziom którzy byli na rozmowach ale nie ma ich na forum. Lista adresów jest w mailu z godzinami rozmów. Ja zaraz prześle do ludzików którzy byli dwudziestego.

 

Pytanie: Po ile sztuk ludzi było na rozmowach 18 i 19?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Ja miałem być 19-ego , jednak z powodu powodzi nie dotarłem , rozmowę mam przełożoną na czerwiec, jeśli ktoś z okolic Krakowa wybiera się w terminie czerwcowym niech pisze .

 

Pomysł z projektem w grupie bardzo dobry popieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Monio - ja to ten w niebieskiej gładkiej koszuli - Ty chyba pojawiłeś się na miejscu jak ja byłem na rozmowie i spotkaliśmy się po moim wyjściu, dlatego tak średnio Cię kojarzę :).

 

 

PS

 

Niech ten czas płynie szybciej :D

Edytowane przez Marshall
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś miałem sen: się nie dostałem jako jedyny ze wszystkich zdających:/

 

Kurdens, nerwówka taka trochę. Jeszcze nigdy tak długo nieczekałem na wyniki, max 1-2dni....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś miałem sen: się nie dostałem jako jedyny ze wszystkich zdających:/

 

Kurdens, nerwówka taka trochę. Jeszcze nigdy tak długo nieczekałem na wyniki, max 1-2dni....

 

niezapominaj że sny interpretuje się na odwrót :)

 

Ja już wpadam w jakąś psychozę i co chwila sprawdzam maila ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha ;p widze cyrkujecie ;D a ja to ten w garniaku! ;p

hm no ja codziennie sprawdzam maila chociaż sam nie wierzyłem że na weekendzie coś sensownego wpadnie ;p ale i tak po pare razy logowanie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dalej...ktos juz zna wyniki?

z kim bede sie uczyl? ;)

a propo rozmowy przez skypa...

uwazam to za swietny pomysl...

ja osobiscie wolalem rozmowe bez wizji...gdyz mam 70 cm wzrostu, 170 kg i 3 nogi :)

latwo mnie rozpoznacie, bo pewnie bede tam dziadkiem wsrod mlodziezy :)

gleboki uklon dla jury za mozliwosc przeprowadzenia rozmowy przez skype.

porzynajmniej nie widzieli jak macham z nerwow lapami i gryze paznokcie...:)

powodzenia wszystkim !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propo rozmowy przez skypa...

uwazam to za swietny pomysl...

No, gdybym wiedzial wczesniej ze tak mozna, myslalem ze to raczej dla osob z ciezka sytuacja.

 

Ja pomimo powodzi z Gdanska dotarlem na czas i bez problemu. Bede w brode se plul najwyzej ze tyle kasy poszlo sie..... No.....:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w sumie to az tak lekkiej sytuacji nie mialem...

od czasu do czasu problemy ze startem samolotow z dublina (podziekowania islandczykom), przeprawa przez cala polske i na koniec jakis ponton ..:(

Drimagine zaproponowala mi rozmowe przez skypa...tez sie balem , ale na poczatku rozmowy napisali mi ze moze bez kamerki bo wczesniejsze rozmowy sporo przerywaly.

mam nadzieje ze ta informacja mi w zaden sposob nie zaszkodzi...i nie zdradze jakiejs tajemnicy panstwowej za ktora przyjdzie mi snolo zaplacic...ale tak. przyjeli mnie ....HUURAAAA @#$%^&*(&%$@#$%...............

Jury bylo naprawde wspanialomyslne dla ludzi z poza granic Polski,

nie dosc ze skypy to jeszcze troszke szybsza informacja na temat wynikow...(przynajmniej dla mnie)

powod? - wieksza odleglosc, troszke wiecej czasu na przeprowadzke.

Jeszcze raz berdzo bardzo dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Swiezy- Pamiętam. Dzięki za info, zrobię re-upload fotek.

@Marshall- Już kojarzę. Pojawiłeś się jak poszedłem sobie zapalić po mojej rozmowie. :)

@Coyote- Dzięki, już znalazłem... i się boje. :O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
no w sumie to az tak lekkiej sytuacji nie mialem...

od czasu do czasu problemy ze startem samolotow z dublina (podziekowania islandczykom), przeprawa przez cala polske i na koniec jakis ponton ..:(

Drimagine zaproponowala mi rozmowe przez skypa...tez sie balem , ale na poczatku rozmowy napisali mi ze moze bez kamerki bo wczesniejsze rozmowy sporo przerywaly.

mam nadzieje ze ta informacja mi w zaden sposob nie zaszkodzi...i nie zdradze jakiejs tajemnicy panstwowej za ktora przyjdzie mi snolo zaplacic...ale tak. przyjeli mnie ....HUURAAAA @#$%^&*(&%$@#$%...............

Jury bylo naprawde wspanialomyslne dla ludzi z poza granic Polski,

nie dosc ze skypy to jeszcze troszke szybsza informacja na temat wynikow...(przynajmniej dla mnie)

powod? - wieksza odleglosc, troszke wiecej czasu na przeprowadzke.

Jeszcze raz berdzo bardzo dziekuje.

No to gz:) Fajnie by bylo sie spotkac w NS:) Pozdr

 

@EDIT - Probuje sie odstresowac na modelowaniu i dlubaniu, kawa wcale nie pomogła, serce zaraz mi wyskoczy z klaty. Wieczorem final LOSTów, chociaz to mi pozwoli na chwile zapomniec. Jak ja nie lubie takiej niepewnosci.... Niby jestem pewien ze nie przejde, ale z drugiej jakies tam nadzieje sie ma....

 

@EDITEDIT - Myślałem, że jak się nie dostanę to wyjadę gdzieś karczować drzewa w buszu... ameryki południowej?

Edytowane przez XaoC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma sie co stresowac (latwo mi mowic :)

powiem tylko tyle....

jesli mnie przyjeli

to was NA PEWNO przyjma !!!

do zobaczenia w NS.

 

mozesz mi jeszcze powiedzieć(pokazać) co im pokazałeś : ) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No najs, najs....:) Nie dziwie sie, bo fajna ta pierwsza animka:)

 

Najlepsze jest to, ze tak dobrze mi sie rozmawialo na rozmowie, ze nie przejrzeli wcale moich animacji, czyli 3/4 portfolio....:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee..nie przesadzajcie...ale dzieki :)

jesli ktos jeszcze wie czy sie dostal...

to piszcie...

coyote - ja z rysunkiem za duzo wspolnego nie mam.

akurat szkotow, francuza i niemcow to tylko animowalem (ale wszystko inne sam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności