Skocz do zawartości

Drimagine 2010


XaoC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 402
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki, jednak myślę, że w tej szkole mocno cenią uzdolnienia plastyczne. Na rozmowie powiedzieli mi, że wszystko ładnie, ale...., no właśnie brak prac rysunkowych. Jak się nie dostanę to kupuję kolorowanki, bo ołówek już mam i zaczynam przygode z rysowaniem na całość. Pewnie za jakiś czas coś tu wrzucę, żebyście mogli się pośmiać. Pozdro i powodzenia w NS :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było dostać stypendium szkoleniowe,

http://praca.gazetaprawna.pl/artykuly/425039,wyzsze_stypendium_szkoleniowe_dla_bezrobotnych.html

w najbliższym czasie uderzę do urzędu pracy zapytac się, jakie warunki trzeba spełniać. Znając życie pewnie oni muszą skierować i tak dalej ........ ;/

Wiesz co... Ale jak chcesz się utrzymać za 860zł miesięcznie? Z tego co wiem to musiałbyś utrzymać status bezrobotnego. Czyli jakikolwiek dochód z racji pracy automatycznie powoduje utratę statusu. Do tego musiałbyś sam poinformować UP, że masz jakąś pracę, bo inaczej każdą złotówkę, którą ci wpłacą gdy pracowałeś będziesz MUSIAŁ im oddać.

 

Jest też wyjście, nie musisz Ty podpisywać umów, prawda?

 

Sam też z UP jak zapisałem się na szkolenie w PROCADzie dostałem 'stypendium'. W sumie niezła radocha, że za 5dni szkolenia dostałem 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a znajdziesz tak szybko prace/zleconka? chyba na poczatku milo pociagnac te 860 zeta?

No nie o to mi chodziło, zeby tu kogos karcic za "zle" pomysly:) Fakt, 860zl w te czy w tamta i sie robi 1720:D

 

Ale mam doswiadczenie z urzedem pracy (bo przeciez stamtad ta kasa idzie) i ja bede omijac szerokim lukiem. Bo w tym roku chcialem skorzystac z dotacji dla bezrobotych by kupic se maxa i jakis tanszy sprzet (bo to 20tys zl). Cala rzecz sie przeciagala bardzo, z roznych powodow. Pamietam jak co miesiac MUSIALEM sie stawiac w swoim urzedzie tylko po to by powiedziec babce, ze nie ciagne zadnego zasilku, ze te szkolenie co se zrobilem w PROCADzie to oni mi dali, nikomu pistoletu do glowy nie przystawialem, ze nie mam zadnych dochodow, ze..... pierdoly same, ale trzeba bylo 3 osoby za kazdym razem odwiedzic, a kazda (patrzac na dane z kompa) mowila kompletnie co innego "ale przeciez pan zrezygnowal z dotacji", "ale przeciez pan juz nie jest bezrobotny tu napisane", "ale przeciez pan na jajach sie ogolil". No ale nie wazne...

 

Cala historia skonczyla sie tak, ze nie przyszedlem na kolejne nudne spotkanie, bo dostalem sie do szkoly, ergo (zawsze chcialem uzyc tego slowa:D hehe) stracilem status bezrobotnego i przez 3 miesiace teraz nie moge sie spowrotem zarejestrowac:)

 

Nie chce zeby mnie tu zle zrozumiano, ze komus odradzam, bo w sumie to nie:) Chodzi tylko o to ze dostaniesz umowe, podpiszesz i stypednium sie skonczy. Chyba ze umowe podpiszesz se na brata/siostre.... Ups.... wymknelo mi sie:P

 

Dobra, koncze bo kolejne wypracowanie mi sie napisalo:)

 

@EDIT - a najdziwniejsza rzecza o jaka mnie spytano, bylo: "Co pan robil w Bydgoszczy? Przeciez pan jest zameldowany w Gdansku?" Nosz.... jeszcze bede sie tlumaczyl dlaczego i kogo odwiedzilem:)

Edytowane przez XaoC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, a tak na poważnie...

 

Wiecie coś o akademikach? Przydzieli już Wam? Ktoś wcześniej przyjeżdża sie zintegrować przy browarku?XD Ja będę już 16 zdaje się na weekend:) Co by coś zwiedzić, pooglądać:) Się doczekać nie mogę....

 

W sumie będzie to dziwne, bo nigdy, ale to nigdy nie mieszkałem tak daleko od morza, zawsze gdzieś w pobliżu dużych mas wody:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim! Już koniec rekrutacji 2010. Mnie niestety nie będzie wśród was w przyszłym miesiącu. Nie mniej jednak życzę wam owocnej pracy i mam nadzieje, że zdajecie sobie sprawę z tego, że macie za....bistą szansę zostać ninja 3d i mieć praktykiem w jakimś mega za....bistym studio. Gratuluję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, no co ty! Na pewno jedna osoba wyleci i to właśnie TY wchodzisz na jej miejsce :) w sumie nie zazdrościłabym takiej pozycji :P kolejny miesiąc albo i dwa w napięciu.

 

Szkoda, że nie można się dowiedzieć o swoim miejscu w rankingu, już poza ostateczną 6-cio osobową listą rezerwową. Tajemnica :P Stąd takie swobodne skojarzenie: To nie jest szkoła dla starych kobiet :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim! Już koniec rekrutacji 2010. Mnie niestety nie będzie wśród was w przyszłym miesiącu. Nie mniej jednak życzę wam owocnej pracy i mam nadzieje, że zdajecie sobie sprawę z tego, że macie za....bistą szansę zostać ninja 3d i mieć praktykiem w jakimś mega za....bistym studio. Gratuluję

 

Bardzo mi przykro, że takiej osoby jak Ty nie będzie z nami i mam nadzieję, że kiedyś również otrzymasz swoją szansę, aby się rozwinąc w 3D i robić to co lubisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć.

jestem nowy na forum.

Dostałem dzisiaj inf. ze zostałem przyjęty do Drimagine.

Szukam lokum i jestem otwarty na wszelkie propozycje.

Szukam też osób chętnych do wspólnego zamieszkania. Raźniej będzie z ludźmi o podobnych zainteresowaniach.

 

Mam jeszcze jedno pytanie... najlepiej do kogoś już po szkoleniu: Czy trzeba mieć swój komputer czy dostęp do tych na uczelni wystarczy?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam obecnych na forum.

Jeszcze jakieś 2-3tyg temu były pomysły, żeby wynająć mieszkanko w większej grupie. Potem to wszystko się zmieniło i na obecną sytuację np ja ląduję w akademiku (drogo:P) i kilka innych osób również. Tak żeby sprawdzić jak się mieszka i wtedy ewentualnie na miejscu szukać wspólnie mieszkania.

 

Ale tak jest ze mną akurat, nie wiem jak z resztą, bo jakoś mało kto się chce wypowiedzieć na te tematy, jakby to było jakąś tajemnicą:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka

 

Ja będę 17 lub osiemnasty, naturalnie ze trzeba przy piwku siąść przed rozpoczęciem nauki :D, z tego co widzę większość będzie w akademiku (ja raczej tez), trzeba się zgadać przez gg co i jak, no i trzeba może jakieś forum własne założyć :D , bo widzę że robi się podforum :)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Fearman
siemka

 

Ja będę 17 lub osiemnasty, naturalnie ze trzeba przy piwku siąść przed rozpoczęciem nauki :D, z tego co widzę większość będzie w akademiku (ja raczej tez), trzeba się zgadać przez gg co i jak, no i trzeba może jakieś forum własne założyć :D , bo widzę że robi się podforum :)

 

Pozdro

 

Bardzo dobry pomysł =]

zacząłem coś robić ale potrzebował bym kogoś do działu moderacji =]

www.drim-inf.phorum.pl

 

Edit:

jak się zarejestrujecie dajcie mi znać na gg [2407426] pisząc swojego nicka, to przeniosę Was do grupy która będzie mogła korzystać w normalny sposób z forum =]

Edytowane przez Fearman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie:) My juz dostalismy info o przydzieleniu akademca i od 16tego mozna juz sie wbijac:) Czyli juz tylko 4 tygodnie?:D

 

Skad masz to info. Bo ja jeszcze zadnej odpowiedzi nie dostalem. Skladalem osobiscie formularz o akademik no ale pewnie odleglosc ma znaczenie;/. W zadaszie mam ok 200km do NS to tez nei jest rzut beretem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skad masz to info. Bo ja jeszcze zadnej odpowiedzi nie dostalem. Skladalem osobiscie formularz o akademik no ale pewnie odleglosc ma znaczenie;/. W zadaszie mam ok 200km do NS to tez nei jest rzut beretem.

Hm.... Info mam od Monio, bo on u nas zajął się ogarnianiem tematu. I wiem że dostaliśmy (ja, Monio, alfi) 3x1. Chyba musisz dzwonic myślę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guru- Wspólnie ogarnialiśmy i do nich zadzwoniłem. Wychodzi na to że mają poukładane wszystkie podania i już ustalają nasze rozmieszczenie w akademikach ale dowiadywać się trzeba na własną rękę.

 

No to troche dziwne bo mi co innego powiedziano. Ja osobiscie rozmawialem z typem ktory zbieral te podania. Pokazywal mi teczke i tam mial podania wszyskie. Pytalem sie czy dostaniemy jakiegos maila z potwierdzenie to powiedzial "Raczej nie, jedynie na adres zamieszkania list". Pozatym mowil ze trzeba zaplacic zaliczne 400pln na konto w tym liscie co bedize bo inaczej to nic z akademika, podkreslil. Ja nic nie sugeruje po prostu pisze to co mi powiedziano.;/

 

No jak nic nie dostane przez ten tydzien to bede dzwonil chyba bo juz jest po rekrutacji wiec powinni juz wszystko z akademikami tez miec ogarniete.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych:

 

Trzeba dzwonić do kampusu i sie dowiadywać. Ja dzwoniłem dziś i koleś po drugiej stronie słuchawki twierdził, że mamy przydzielone, ale 1x2+1x1 a chcielismy 3x1:D Ale szybko zaraz nas ustawili spowrotem tak jak chcielismy

 

Kaucje 400zl (zwrotna przy przeprowadzce) mozna zaplacic nawet przy wprowadzaniu się, czyli przed zajeciami. Za lipiec placimy tylko czesc (nie wiem czy polowe czy jak). Za kazdy miesiac placi sie do 10tego danego miesaca.

 

Tyle z mojej strony:)

 

@EDIT: my dostalismy pokoje 2 x 530 i jeden po 580. Podejrzewam ze to ten z balkonem:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy jak Zbiornik sie ugada z ojcem, ale powinnismy machnac sie do 17`go wieczorem do sacza. Piatek zostawilbym bardziej na zegnanie sie w Gdańsku;)

Co do Akademika, to mi wystarczyło zadzwonić i pogadać, przesłałem papiery i zarezerwowałem. Zajelo mi to pol godziny wszystko.

Sobieski: no przykro mi, nie znam powodow, ale fajnie by cie bylo zobaczyc na zajeciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności