Skocz do zawartości

Teczka 2D: Myszolinda


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 38
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tym czarnym tylko brudzisz pracę, poszerz gamę kolorów i stosuj się do zasady komplementarności. Praca ze słowiańskim Davie Jones'em ma zbyt rozmyte tło, w ogóle jest taka mdła i ponura jakaś i pomijając to, o czym już wyżej napomknąłem, nie czuć relacji pomiędzy gościem, a otoczeniem. Zupełnie jakby przyszedł sobie do fotografa zrobić zdjęcie w studio z leśnym motywem za plecami ;p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no swietnie, fajny grubasek choc w mezczyznach nie gustuje :D

fajnie wyglada zestawienie, mala liczba postow i dobry skill w lapie ;) obiecujaco to wyglada, biore Cie pod subskrycje i oczekuje jakichs undeadow xDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysuny masz piorunujace, ale digitale juz kuleja. Masz typowy syndrom osoby ktora dopiero przezuca sie na malowanie z rysunku. Odstaw ta czern i szarosci, ew cwicz najpierw b&w. Goroaco polecam poogladac sobie prace azjatyckich artystow ich poczucie koloru jest oszalamiajace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż.. przyznaje Ci rację... mam spory problem z kolorem, wynika to z tego, że sporo czasu spędziłam wyłącznie nad czarno białymi rysunkami lub z bardzo ograniczoną gamą kolorów - może jednak coś podobnego powinnam stosować w grafice komputerowej.

 

Niestety (a może stety) jestem ostatnio zafascynowana fotograficznym wręcz rejestrowaniem rzeczywistości i będę to raczej szlifować do skutku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorki bardziej trzeba zróżnicować bo np zielony jest tylko zielony. Słoik z dżemem ROX =].

Nie wiem tylko czy on będzie go smarował, (gra wstępna) to w takim przypadku powinien go pierw rozebrać, czy też może będzie go karmił gdzie w tej drugiej wersji polecił bym z chlebkiem =].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem tylko czy on będzie go smarował, (gra wstępna) to w takim przypadku powinien go pierw rozebrać, czy też może będzie go karmił gdzie w tej drugiej wersji polecił bym z chlebkiem =].

 

Mam wrażenie, że pan diabeł sam tego jeszcze nie wie :) Wygląda na mocno zmieszanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście nie wszyscy rodzice zachwycają się portretami swoim pociech jedynie w pastelowych kolorkach (choć w oryginale ten rysunek miał nieco łagodniejsze kontrasty, nie mogłam dojść do ładu ze skanem - grafit strasznie odbijał światło).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta przeróbka też Twoja?

uo-burgandy.jpg

Mi osobiście najbardziej jakoś nie leży rejon szyi kobitki która leży bokiem. Ogólnie pracka wygląda mocno wysiedzianą. Szkoda że zrobiłaś z niej zdjęcie i nie pokusiłaś się o pójście bardziej w malarską stronę.

Edytowane przez emmilius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są błędy i to sporo. Ale ja się nie dziwię, że to przeszło, pracuj dalej. ;)

 

Nie uważam aby praca była idealna, sama widzę jej mankamenty, ale chętnie przeczytam jakie Ty w niej widzisz błędy. Chciałabym się czegoś nauczyć a nie czytać tylko stękania jakie to brzydactwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz najlepszymi radami i nauką jest korzystanie z referencji modela, wiedzy rzadziej z fotografii, fotografia jest dobra jeśli znasz podstawy o walorze, bryle etc wtedy wiesz że fotografia Cie nie zmyli, bo wiadomo spłaszcza, nie jest idealna tak jak z resztą oko ludzkie. Po to są podstawy opisane w książkach i studia malarzy.

Z czasem,z progresem zobaczysz własne błędy, z wyobraźni nikt Ci nie jest w stanie powiedzieć jakie błędy anatomiczne czy w rozłożeniu tkaniny bo do tego potrzebne są referencje ew uproszczenia które potem imitują detal tak jak nikt kolczugi nie rysuje pierścienia po pierścieniu.

Więcej technicznych skillów na temat anatomii, aktów na podstawie prac mistrzów i z natury plus draperia tyle co można Ci doradzić względem tej pracy.

Pozdrawiam i gratuluje zlecenia. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważam aby praca była idealna, sama widzę jej mankamenty, ale chętnie przeczytam jakie Ty w niej widzisz błędy. Chciałabym się czegoś nauczyć a nie czytać tylko stękania jakie to brzydactwo.

 

Jak znajdę dłuższą chwilę z chęcią coś poradzę. Póki co wpadam tylko na moment i piszę zdawkowo, wybacz. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności