Skocz do zawartości

Layout: wstępny projekt strony


droper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Można było to bardziej skopać ale się nie postarałeś. To nawet nie jest kwestia konstruktywnej krytyki. Tutaj zwyczajnie nie ma się czego doczepić. Całość na śmieci i od początku.

Edytowane przez Simple_man
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
zerknij tutaj:

http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=55370

 

popatrz sobie na inspiracje w szczególności... i porównaj sobie stronkę, a jak Ci nie wychodzi... to rób od nowa... raz, drugi i trzeci... i projekt zrób w programie graficznym, a nie przechodź od razu do kodowania

 

Spodobał mi sie tylko jeden link: http://active.tutsplus.com/. Poza stosem reklam po prawej, stronka jest niezła. Reszta to bardzo prosty html (pierwszy link), nastepnie Joomla i wyszukiwarka plików graficznych. Swoją strone przeskaluje do większych rozmiarów (wiecej jasnych kolorów) i myśle ze bedzie ok. Chciałem uniknąć tworzenia strony w stylu jaki mają np Komfort i MediaMarkt, ale widac ze taki dzisiaj jest trend - strony tego typu są jasne i czytelne, ale zaśmiecone niestety reklamami, promocjami, logami, etc a ja chce tego uniknąć.

Pozdrawiam i dziekuje za komentarze

Edytowane przez droper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strony tego typu są jasne i czytelne, ale zaśmiecone niestety reklamami, promocjami, logami, etc a ja chce tego uniknąć.

doskonała koncepcja, ale pamietaj, ze ktos za nie placi by sprzedawaly jego rzeczy. Nie tłumacze klienta ale przypominam o jego motywacji do wysupłania kasy z portfela na realizacje.

Spójrz na to z innej strony. Bez względu jak bardzo nie zachwalal by swojej idei projektant mowiąc jak wiele mozliwosci otwiera sie przed Twoimi jelitami na stożku i tak wybierzesz klasyczny sedes. Po prostu pewne rzeczy sa takie jakie do jakich przyzwyczaiła nas nasza własna dupa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wygląda jakby strona była za duża o 30%, ze względu na niewłaściwe rozplanowanie obszaru roboczego. Fonty zdecydowanie za duże, za gruba belka nawigacyjna i okropny font "Montaż wykładzin" - jakby tego było mało nie tworzy formy logotypu, a jego shape powtarza się tylko raz. Belki odgradzające funkcje menu powinny być odrobinę cieńsze i lekko transparentne, teraz skupiają za dużo uwagi.

 

Partnerzy także powinni zostać bardziej subtelnie umieszczeni na witrynce. Pustka między logotypem "Firma Green", a filmem z YT też jest nieuzasadniona.

 

Ogólnie, zdecydowanie lepiej niż ostatnio. Jest kilka uchybień, ale jak posiedzisz nad tym jeszcze trochę to jest szansa, że będzie dobrze. Nie zniechęcaj się moją krytyką, jest maksymalnie konstruktywna na tyle na ile potrafię, powinna Cię zmobilizować do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, stronka ma dwa suwaki poniewaz jest to tylko duzy zrzut ekranu całości stronki, który umiesciłem na szybko w body (było grubo po pierwszej w nocy jak to robiłem, wiec wrzuciłem jak leci) - normalnie jest suwak tylko po prawej stronie. Co do napisu "montaz wykładzin" tez mi nie odpowiada i zastanawiam sie czy nie wstawic go jako zwyklego tekstu ze wzgledu na pozycjonowanie strony a nie jak do tej pory w formie zdjęcia. Jesli chodzi o pustke miedzy logotypem a filmikiem to myśle azeby wycentrowac w tej pustce nazwe firmy, czyli tylko obnizyc tekst. Generalnie mysle ze musze pozmieniac tez pare innych detali. To tyle.

Dziękuje za komentarze

Edytowane przez droper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię krytykować, wręcz nienawidzę. Strona z deka staromodna. Owszem, jest parę pozytywnych elementów. Jeszcze zależy czy jesteś świeży w tworzeniu stron, czy już masz sporo za sobą. Nie podoba mi się tło wokół strony, top, menu jest za mało widoczne - ledwo znalazłam. Co do flasha - może być, wiem że się napracowałeś, bo to nie jest takie proste jak raz dwa. Ogólnie jest zbyt pusto i ubogo w grafikę. Trochę popracujesz i będzie lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności