Skocz do zawartości

Postać 3d: Monstrum


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Nareszcie udało mi się zakończyć studia i znalazło się troszkę czasu na trójwymiarowe dywagacje. Ich pierwszym objawem jest tytułowe Monstrum. Niektórzy twierdzą, że jest to typowy przykład sztuki vaginalnej, inni ze to układ pokarmowy bez właściciela...sami osądźcie.

 

Bazę modelu stworzyłem w 3ds max (very low), rzeźbę w Zbrushu, eksport jako displacement i użycie w VRayDisplacementMod, tekstury - photoshop, render - VRay, zero postprodukcji.

 

9end.jpg

 

..i plecki potwora

9end3.jpg

 

9end2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pierwszy mi się podoba z wyjątkiem tła. Pozostałe niepodobają mi się. Też skojarzyło mi się z prywatnym miejscem. Jedna z legend Ajnów mówiła o kobiecie która zabijała mężczyzn przy pomocy uzębienia waginalnego w trakcie stosunku intymnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dac to pewnie daltego jest ich tak niewiele :D

Powinni byli chinczykom sprzedac ta bajke, chociaz moze i nie bo n a czym by sie teraz pisalo albo na czym renderowalo :D

Model fajny i pierwsze ujecie najlepsze reszta mi nie lezy jakos, gratuluje swoja droga dyplomu.

Przypomina troche stwory z tego glupiego filmu "wstrzasy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście Aniu, przez ten DoF troszkę mi zmalał...potwór oczywiście.

 

Mi osobiście najbardziej pasuje drugi render, lubię taką ciemną nienasyconą kolorystykę, ten niebieski nie wiem czemu kojarzy mi się ze szpitalem. Wśród nastolatek panuje moda na prześwietlone zdjęcia (nie widac wtedy pryszczy), ale czy wśród potworów...

 

nakręcili nawet film o Kobiecie (coś dla dac77) która władała tą niezwykle umiejscowioną paszczęką...nazywa się Teeth. W sumie to polecam :D

 

A tak poza wątkiem to mam jedno pytanie, które nurtuje mnie od dłuższego już czasu. Pamiętam z mojego dzieciństwa futrzastego stwora, którego nazywałem Bestyja Pulcheryja. Miałem jego gumową figurkę: z postury jak muminkowy Bobek, ale grubsze kończyny i ogólnie straszniejszy. Czy ta nazwa coś wam mówi? Czy taki stwór istniał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diabeł Piszczałka;d...

Pierwszy screeinek zębolca niepospolitego przeżarte swiatełko ale rozumiem że tak miało być, może jak byś odjął z lewej i trochę z prawej to by był podobny efekt bez gubienia detalu... co do drugiego obrazka to tutaj najbardziej mi brakuje zróżnicowania światełka, spoko rozumiem ze nienasycony, ale żeby jakiś akcencik się pojawił, który by przyciągał wzrok, coś żeby wydobyć bryłę potworasa ... i wtedy właśnie chyba drugi obrazek by mi się podobał najbardziej, jakieś napięcie się buduje w na nim ;)... to tyle z grubsza;).

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności