Skocz do zawartości

Tygodniowy Speedpainting 91: Fallout


Rekomendowane odpowiedzi

Scatmax, 5 swietnych prac na jeden tsp, powinienies dostac jakas nagrode specjalna :) Nie zapomnij wskazac prace do sondy, bo automatycznie brana jest pierwsza.

 

to będziemy w ogóle głosować? a nie że omen wrzuci kolejny mega temat i będziemy mazać hurtowo znów?

 

ode mnie jeszcze jeden...trochę inne klimaty...mam nadzieję, że szeroka stylistyka post-apo to też pomieści :)

 

 

pumpscopy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 125
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

a gdzie koleś z plecakiem ?!

Oto jest Koles z plecakiem:)

apokal_06.png

Chcialem jeszcze jeden zeby zrobic brakedown nastepnych trzech:) zeby bylo 6.

Niewiem ktory wybrac narazie;)Jesli chodzi o ilosc to tylko kwestia fajnego teamtu ze mi sie chcialo pomalowac i poza tym takie malowanie odpreza a ostatnio sie bardzo spinalem roznymi sprawami i teraz chcialem odreagowac;) ciekawe jak to bedzie pozniej.Bo musze sie innymi rzeczami zajac;)

pzdr.

Kuba

Edytowane przez Scatmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wooo wysyp pracy w tym tygodniu jest przytlaczajacy... ale trzeba przyznac, ze temat bardzo trafiony :) Na razie godzinka, moze jeszcze wykorzystam 30min, albo zrobie cos jeszcze ;]

 

enviro121.jpg

 

edit:

wyedytowalem obrazek, i w takiej formie go juz odkladam ;]

 

comander_barnik- dzieki :))

Edytowane przez DaRoZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KrapcjuszKyrpawski

No to BOOOOOM!!! Nie wyszło tak jak chciałem ale zabrakło skill'a. Oddaje do głosowania. boooom.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daroz też świetna robota. Może przeszkadza za mało konkretnych szczegółów ale to w końcu speed. Praca prosi sie o wykończenie później.

 

Gartulacje dla Scatmaxa za szałmalowania. Nie czuje się aż tak klimatu post apo przez te czyste kolory ale jeśli chodzi o reszte aspektów to cholernie trafione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to panowie mamy maly problem. 37 prac na 30 miejsc.... jakies sugestie? :D

 

EthicallyChallenged

fallout_fanart_speedpaint_by_EthicallyChallenged.jpg

 

maciekG

fallcopym.jpg

 

icecold

attachment.php?attachmentid=988452&stc=1&d=1275257497

 

Scatmax

apokal_05.png

 

regnar

maxspeed.jpg

 

KrapcjuszKyrpawski

boooom.jpg

 

emmilius

>

selfu

f_k9h5f4wq62sm_4964834.jpg

 

Silvanus

025de.jpg

 

Uriel

attachment.php?attachmentid=72300&d=1275315740

 

comander_barnik

73632653.jpg

 

Myszolinda

postAPO2.jpg

 

Ojot

2jewp74.jpg

 

JakkaS

25rk1z5.jpg

 

selfu

f_wfkx8m_472b5aa.jpg

 

leszek_lenia

makkekke.jpg

 

cwk

beznazwy1ij.jpg

 

resh

16797610.jpg

 

Thalion

fallout.jpg

 

Tasior

tsp_tasior_mini.png

 

Ojot

m8h7pz.jpg

 

RaVirr

Untitled-1aaa.jpg

 

emmilius

Copy-of-step_13.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SBT77 - dwa tematy daja mozliwosc oddania dwoch glosow. Nie sadze zeby wszyscy glosujacy ograniczyli si edo jednego glosu. Pozostaje nam chyba jawne glosowanie ALBO stworzenie ankiety na innym serwisie (mystat chyba ma taka opcje) ktory pozwala na wieksza ilosc opcji.

 

Albo odsiac 7 najslabszych prac jakos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SBT77 - dwa tematy daja mozliwosc oddania dwoch glosow. Nie sadze zeby wszyscy glosujacy ograniczyli si edo jednego glosu.

 

Jasne, to prawda. Dlatego pozostaje poprosić by tak nie zrobili. Średnio rozgarnięty człowiek zorientuje się, że nie powinien w tej edycji oddawać więcej niż 1 głosu, a na mniej rozgarniętych nie mamy wpływu - pozostaje współczuć :)

 

Zauważ że to nie wyścig o diamentowe kalesony, tylko wesoła zabawa. Jak ktoś będzie chciał zepsuć zabawę to pozakłada odpowiednią ilość multikont i popsuje wyniki sondy wg swojego widzi mi się. Nie bardzo jest co z tym zrobić.

 

Są pewne rzeczy których się nie robi. Np. ja nigdy na siebie nie zagłosowałem, chociaż teoretycznie miałbym taką możliwość. Każdy by miał. Jednak świecące zera w sondach świadczą o tym, że jednak większość sądzi, że głosować na siebie nie wypada.

 

Albo odsiac 7 najslabszych prac jakos.

 

Ba. Tylko jak to ocenić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba tak naprawde niewiele zlego sie dzieje jesli ktos odda po jednym glosie w kazdej sondzie. Nicki sie nie powtarzaja. W ogole juz kilka razy myslalem zeby dla proby dac sonde z "multiple choice" zeby kazdy mogl wybrac kilka ulubionych prac, jesli ma problem z decyzja. Moze dla proby nastepnym razem zrobimy dwie sondy (normalna i multiple) i zobaczymy czy zwyciezca bedzie ten sam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności