Skocz do zawartości

Tygodniowy Speedpainting 91: Fallout


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 125
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Coś ode mnie...wszystko dotychczas wrzucone w digitalu, to ja dla odmiany klasyczny rysunek z nutką architektury ;)

Kurcze...jednak A4 to zdecydowanie za mały format do wykreślania konstrukcji :)

 

Czy ktoś nie pamięta jakże monumentalnego SUPER-DUPER-MART'u :D ??

 

tsp_tasior_mini.png

 

i hi res:

http://i206.photobucket.com/albums/bb75/tasior911/tsp_tasior.png

 

PS: może uda mi się jeszcze coś maznąć w digitalu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ostatnie całkiem ciekawy pomysł, nie jestem pewien czy ten moty nie był w jakimś filmie... tak czy inaczej jst nieźle. przydałby się gościowi hełm z jakimś podoczepianym stuffem i pourywanymi kablami, jakiś naramiennik z rdzewiejącej blachy gdzieniegdzie... no dla szczegółów, skoro to główny element pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, Omen już pewnie ręce załamuje. Jak Ci się uda postawić sondę za pierwszym razem bez błędów to stawiam Ci virtualnego browara a prawdziwego jak by kiedyś jakieś spotkanie nastąpiło (zjazd/zlot/warsztaty). Btw dzisiaj w nocy też coś wrzucam =].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RaVirr - niezłe!

Ode mnie obiecane:

Stereofoniczny-postapokaliptyczny-samobieżny opiekacz z widokiem na morze. Tym samym zgłaszam tą pracę do głosowania. A właściwie to wszystko mi jedno...

Copy-of-step_13.jpg

 

i nawet majking-offa zrobiłem. Chyba pierwszy raz z plamy coś stworzyłem.

anima.gif

Edytowane przez emmilius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

emmilius: Dobre posuniecie z mazaniem z sylwety plamy.Zastanowilbym sie nad czytelnoscia tej pozy.Taka "Passing Pose" z cyklu chodu z przodu czy 3/4 jest zazwyczaj malo czytelna i dynamiczna.

A ja dalej probuje zrozumiec o czym wlasciwie jest Poast-apo bo chyba nie wiem;).Kolejna przygoda goscia w czerwonej czapce;)

apokal_04.png

pzdr.

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie, mój obrazek zacząłem malować w painterze, przyglądając się kolorystyce artworków z fallouta 3. Następnie przerzuciłem się do photoshopa, narzuciłem kilka skrawków zdjęć z różnym taktowaniem warstw, podmalowałem, zastosowałem filtr gain i wyostrzyłem..

SBT77- nie kokietuj tutaj :p Poza tym tak jak Emmillius napisał: OBIECAŁEŚ! ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

 

To będzie mój pierwszy post na forum. Na tablecie maluję od ok. 7/8 miesięcy. Przyglądam się od jakiegoś czasu wszystkim świetnym pracom i autorom tutaj i mam nadzieję że wyniosę stąd jakieś doświadczenie i dorównam wam poziomem.

 

Temat świetny, więc chętnie biorę udział. Poniżej zamieszczam swoje nie całe 1,5h, (btw. niebo to częściowo podmalówka)

 

post1n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieciaki wrzeszczą, w domu ARMAGEDON, żona zmieniła się we wściekłą furię. Oto efekt tego że przez chwilę raczyłem nie zajmować się domem. Ale w końcu obiecałem. I tak nic z tego nie wyszło, bo nie umiem malować. Pozdro.

2lwramw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No naprawde jestem w lekkim szoku ile ludzi sie na temat rzucilo i jaki masakryczny poziom wysrubowali. Mamy kilka premier, Leszek sie nie leni, Scatmax cisnie na maxa, nawet SBT zamiast marudzenia cos nasmarowal ;] (i to naprawde fajnie wyszlo, jakiejs ludzkiej sylwetki w tle jedynie brakuje)

 

Do niedzieli jeszcze chwila, mam nadzieje ze obrazkow bedzie nawet wiecej. Jak szalec to szalec!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prrryszalony genialny pomysl:D.

Ja jeszcze sobie jeden zapodam tym razem pare minut po czasie wyszlo bo nie wiem od poczatku co namalowac a chcialem cos koniecznie:).W sumie zalozeniem w tych wszystkich bylo odac rozne nastroje klimaty i tym razem taki sunsetowy:) ze zbieraniem benzyny:D

apokal_05.png

pzdr.

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda, prawda, Scatmax pozamiatał :D

Ogólnie to dość wysoki poziom miejscami wyszedł, sporo prac wartych jakiegoś wyróżnienia. Poki co nie mam pojęcia na kogo głosować, a jeszcze się przecież nie skończył czas.

Jak znam życie najlepsze prace na końcu wrzucą, żeby nie było czasu na graficzną odpowiedź :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności