Skocz do zawartości

Scena 3D : Kuchenka Gazowa


MarDolF

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmmm. no narazie nie ma za duzo co oceniac... pomysl orginalny (blat kuchenny z tosterem) i narazie jedyna rzecz, ktorej sie moge przczepic to kolor SKY LIGHTa zmien go na bialy i jeszcze jest jedno, prosze... daj renderka z kratkami jusz na kuchence... ciekawy jestem jak to bedzie wygladalo... :D

pozdroo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 palnikow? a są takie kuchenki?

Moze ciekawiej bedzie plyta grzejna z rozgrzanym jednym z palnikow do czerwonosci? :)

Ciekawy pomysl i ladne wykonanie na poczatek, mnie sie podoba ten niebieskawy nastroj - wygaszone swiatlo kuchenne + oswietlenie niebieskiego neona zza okna :) tak mozna wytlumaczyc ten nastroj!

czekam na wiecej.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

palniki sa roznej wielkosci w kazdej kuchence ... nie tylko w akademiku ... poza tym to chyba maja jakies pokretelka ktorymi sie je reguluje ... jak 5 palnikow ... to 5 pokretelek ... :P

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wez postaw 5 garnkow na swoja plyte gazowa i powiedz czy sie mieszcza (tylko zeby to gary byly a nie jakies kubki ;) ) aaa i jeszcze jakos za bardzo wystaje nad blat - tak mi sie wydaje...

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

03.jpg

dawno jusz nie wstawialem projektow mojej kuchni.

Dodalem listwe przy scianie i szafke ale zastanawiam sie czy czasem ta plyta nie jest zadurza w stosunku do innych zeczy (strasznie tu ich durzo nie :P) myslalem zeby zmniejszyc plyte a palnik zostawic bez zmian.

Prosze o komentarze Thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe albo jestes leniwy albo naprawde niemasz pomyslow na ta pracke..... w sumie to jest modej wejsciowy twojej pracki wiec daj wszystko na bilao i skya to wystarczy bo niewidze sensu udzielana tej pracki jako sceny ale jako modej jak do tej pory....

hmm moze cos z tego bedzie ale i tak to leprze od tych wszystkich samochodow....heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności