Skocz do zawartości

scena 3D: martwa natura


mort

Rekomendowane odpowiedzi

Hellow,

Wrzucam moją małą próbę zmierzenia się z klasykiem, męczoną po godzinach w ramach relaksu.

soft : max + mental ray + photoshop + dof pro

 

click for hi-res (full HD)

martwa01finals.jpg

 

plus czysty render, gdyby kogoś interesował:

czyscioch.jpg

 

Salve!

 

[edit] poprawilem uszkodzonego linka do highres

Edytowane przez mort
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Ciekawe, ciekawe. To co się rzuca w oczy to materiał winogron - zbyt dużo diffuse, zbyt mało SSS. Ponadto materiał ma dziwne schody u góry. Praca byłaby ciekawsza gdyby ściana miała przybrudzenia/zniszczenia w strategicznych miejscach. To co dobrze wyszło to dzbanek, jabłka, chleb i chabazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heyo,

 

dzięki wam wszystkim za komentarze!

 

ola-f światło i kolorystyka miały dać uczucie południowego wypalonego słońca, i taki był zamysł od początku, myślałem jeszcze o trochę zimniejszych barwach, ale ostatecznie ta wersja podpasowała mi bardziej

 

baronek szczerze mówiąc wolę swoją wersję, sorki :)

 

dac77 winogrona są potraktowane proceduralką (nie chciało mi się ich mapować) i jestem świadom że nie jest ona najmocniejsza, ale w sumie byłem z niej całkiem zadowolony :) spróbuję je poprawić jak będę puszczał z tego animację

 

peter_f wielkie dzięki!

 

09121986 nie jestem wielkim zwolennikiem maxowego purytanizmu, jeśli mogę zrobić fajny obrazek w połowę tego czasu który bym spędził męcząc go tylko w maxie, to why not? Grunt to tak dobierać narzędzia, żeby ułatwić sobie pracę, nie utrudniać.

 

tadzio wielkie dzięki Buckecie :*

 

Morphe dzięki! co do winogron to j/w :)

 

dziadek3D dziękuję Dziadku za komentarz i rady :) co do kadru byłem ograniczony formatem ale pomyślę czy da się z tym coś zrobić. Co do noża, przyznaję, mea culpa, chciałem za dużo pokazać, wyrzucę go gdzieś głębiej.

 

jeszcze raz dzięki za wszystkie komentarze, cieszę się, że się większości z Was podoba (chociaż w miarę)

 

Salve!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności