Skocz do zawartości

WIZ: wnetrze restauracji w Bordeaux


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zakladam nowy watek z wnetrzami. Jesli powinienem dolaczyc je do poprzedniego watku z "patio" prosze dajcie znac.

Wnetrza to u mnie rzadka sytuacja dlatego licze na wasze cenne uwagi.

Oryginalne rozdzielczości to 4000px po dłuższej krawędzi.

Czasy renderingu dramatyczne tym razem:

widok od środka 16h

widok z patio 4h

 

Pozdrawiam

Pawel

 

r2k2_low.jpg

p3k_low.jpg

r2k2_cr1_wallp.jpg

set patio3 low.jpg

r2k2_cr4.jpg

Edytowane przez simonhc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No ładniutko, ładniutko, chociaż widzę, że już bez tak dramatycznie przyjemnej postprodukcji, jak wcześniej, a szkoda.

 

Ale krzesła... już mnie bolą cztery litery. ;)

 

I jeszcze jedno, bo mnie to męczy: dlaczego "simonhc"? Wprowadzasz w błąd. xD

 

Pozdrawiam

szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładniutko, ładniutko, chociaż widzę, że już bez tak dramatycznie przyjemnej postprodukcji, jak wcześniej, a szkoda.

 

Ale krzesła... już mnie bolą cztery litery. ;)

 

I jeszcze jedno, bo mnie to męczy: dlaczego "simonhc"? Wprowadzasz w błąd. xD

 

Pozdrawiam

szymon

 

hehe, krzesla mnie tez bola bo mialem w scenie ladniejsze ale klient ma zamilowanie do stali:)

 

simonhc- w szkole podstawowej jak smigalem na wrotkach nadano mi sajmon a hc za hardcorowe upadki:)

 

 

Piterku dziekuje

 

Pozdro!

P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram juniora: skoro dobrze grasz kolorem, to zostaw B&W w spokoju. Świetna praca i ciesze się, ze poszedłeś dalej robiąc nocną wersję sceny. :) Co prawda gra światła słonecznego na kwiatach robiła lepsze wrażenie, ale za to nadrabiasz to ślicznym detalem wnętrza.

 

Co prawda ja bym tu inaczej zagrał światłem, zostawiłbym lekki półmrok, poprzestałbym na dyskretnym świetle odbitym, punktowym, bo jak na razie reflektory na mchu dają za silne światło, rzucające ostry cień na stolikach.

 

Przygaś papierowe kule (tak, by nie dawały za wiele światła), dodaj światło świec na stolikach, niewielkie słabe kinkieciki na słupkach pomiędzy oknami, zaś pomiędzy kwiatami umieść kilka girland białych lampek choinkowych. Nie za dużo, tak, by tylko rozświetlały kwiaty. To da taki fajny, nieco magiczny efekt. :)

Edytowane przez Shogun 3D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna kontynuacja projektu. Dziwi mnie tylko fakt, że przy tylu światłach i kontrastach wszystkie kieliszki wyglądają słabiutko. Metal krzeseł też deko odstaje. PS by tu jeszcze pomógł w tej kwestii.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że potrzebny im jest większy kontrast. Ja używam Nicon ColorEfex i jest tam filtr Tonal Contrast. Pozwala on regulować go dla 3 wartości natężenia światła.

Taki przykład na szybko. Dodałem trochę screena na nie i zjechałem w nim saturację.

 

r2k2lowcopy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności