Skocz do zawartości

Obiekt3D: Samsung Avilla


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Zgadzam się z Klicekiem że widać postrzępienia. Według mnie dziwnie wygląda trochę ekran. Nie widać jego końca. Textura obudowy (pod napisem Samsung) oraz ekran jak by zlewał się w całość i nie były to osobne elementy. Średnio mi się też podoba ta wizja telefonu z drugiej strony gdzieś tam w tle sceny. Tym bardziej rozmazanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, fajnie nawet tylko przyciski zbyt są wypukłe a na środkowym brakuje strzałki, tekstura dookoła przycisków też jest nie taka (wiem bo mam ją przed sobą :) plus to strzępienie. A tak to gra gitara. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, fajnie nawet tylko przyciski zbyt są wypukłe a na środkowym brakuje strzałki, tekstura dookoła przycisków też jest nie taka (wiem bo mam ją przed sobą :) plus to strzępienie. A tak to gra gitara. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę ciężko jest to na stillce wyczaić, ale wydaje mi się, że powierzchnia obok klawiszy jest lekko wypukła. Baloniasta. Może tak jest w oryginale, ale nie wiem, nie posiadam. No i jest ewidenty fukup na modelu obok tych dwóch dziureczek z prawej strony obiektu na dole.

ale tak to ładnie ładnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gientekwl powiem ci tak masz rację twój pomysł z podstawką był dla mnie inspiracją i cały czas się wzorowałem na twojej pracy. Przyznaję się bez bicia, możesz być z siebie dumny, ze ktoś zauważył twoją pracę. Jeśli czujesz że wykorzystałem twój pomysł i w jakiś sposób cię uraziłem to przepraszam.

Nie jestem zawodowcem tak jak w większości z was, więc wybaczcie że uczę sie na waszych pracach.

Ja się tylko uczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności