Skocz do zawartości

Minibitwa 25:[Thief: Garrett]


n-pigeon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nigdy nie robiłem modelu z tak skąpymi limitami, wczorajszy model poszedł do kosza, ale już się nauczyłem na błędach.

 

Tyle na dzisiaj. Na razie 850 trisów, ale tu i ówdzie da się jeszcze zoptymalizować, więc myślę, że się zmieszczę ze wszystkim :)

 

screenshot1t.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

usun te 2 trojkaty na klacie nie potrzebne sa, a ta pochwa na miecz ma wnetrze? tez nie potrzebnie. Ta sakiewke przy pasie(czy jak to sie tam zwie) musi byc po obu stronach? lepiej z jednej nie bedzie widac tak symetrii.

Dzieki temu dostaniesz pare przydatnych trisow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

usun te 2 trojkaty na klacie nie potrzebne sa, a ta pochwa na miecz ma wnetrze? tez nie potrzebnie. Ta sakiewke przy pasie(czy jak to sie tam zwie) musi byc po obu stronach? lepiej z jednej nie bedzie widac tak symetrii.

Dzieki temu dostaniesz pare przydatnych trisow.

 

Zgadzam się z tą sakwą, jedną sakwę już usunąłem, zastąpił ją blackjack.

 

Sakwa ma bardzo mało trisów (12), kołczan (a nie pochwa na miecz ;) ) nie ma wnętrza, zatem za mało na łuk 2 trójkąty mnie nie zbawią, a dają lepszego speca na klacie i lepszą sylwetkę od boku, więc skoro te 2 trisy miały by się zmarnować, to wole je wykorzystać ;)

 

49857502.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamapowałbym go jednak góra-dół, prawo-lewo. Na ukośnym mapowaniu przy rozdzielczości 256 będzie dziwnie wyglądać jak pixele będą pod kątem na modelu.

 

też mi się tak wydaje

 

Ale sam model fajny, proporcje i siatka wydają się być ok ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony to co poprzednicy, a z drugiej taki uklad powoduje ze sporo miejsca Ci sie marnuje na teksturze. Za to sam modelik bardzo mi sie podoba:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sporo lepiej wyglada, jeszcze by mozna moze troche pokombinowac, ale tak jak popatrzylem to nie bardzo moglem wymyslic co- moze ew puscic seama na szyi i odciac ja od glowy. Bys mogl trosze miejsca wiecej miec na twarz a poly z szyi upchnal bys gdzies w te jedna dziore co masz na prawo od twarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności