Skocz do zawartości

Minibitwa 25:[Prince of Persia]


F/X

Rekomendowane odpowiedzi

Pora odkurzyć tablet.

 

Na pierwszy ogień idzie modelik jak w tytule. Ze względu na tak małe limity stwierdziłem, że pójde bardziej w stylizacje (pewnie fani PoP mnie zabija :) ). Taki koncept na szybko.

 

FINISH:

 

 

minibitwa25prince.jpg

Edytowane przez F/X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pora odkurzyć tablet.

 

Na pierwszy ogień idzie modelik jak w tytule. Ze względu na tak małe limity stwierdziłem, że pójde bardziej w stylizacje (pewnie fani PoP mnie zabija :) ). Taki koncept na szybko.

 

FINISH:

 

 

minibitwa25prince.jpg

Edytowane przez F/X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam tak samo , podobno nie da sei tego leczyc :P...

hehe...Są pewne rozwiazania w medycynie ludowej....piwem zwane. Spróbować nie zaszkodzi :D.

 

Siateczka( te 2 lewitujace facy to brwi):

 

prince1v.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey - wiec taka mala rada odemnie - sproboj cieniowac wieksze obszary- szyja, boki, pachy etc(ogolnie tam gdzie by Ci cien zrobilo AO) duzymi miekimi brushami z bardzo nieduzym opacity - rzedu 15 % i nie tak ciemnym jak tu pokazujesz na flattenie( o skore mi tu chodzi glownie, spodenki i naramienniki wygladaja fajnie:) ) dodatkowo oczy dal bym troche nizej, bo czola teraz nie ma praktycznie. A tak to mi sie podoba, fajna stylizacja tej postaci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczy ma jak emo. kierunkowe cienie to jest twoje wybawienie. Namaluj na oczach cienie ze światła padającego z góry. Uzyskasz w ten sposób przestrzeń na twarzy której teraz nie ma. Pod nosem delikatny cień też by sie przydał. Na skórze nie najlepszym pomysłem jest malowanie bezbarwnych cieni. popatrz tu na kolor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności