Skocz do zawartości

Scena 3d: Korytarz jakiegos futurystycznego centrum badan


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jakieś 3 miesiace temu zaczalem sobie scenke. Po tygodniu przerwalem prace ze wzgledu na szkole. Teraz postanowilem do niej powrocic. Chcialbym sie dowiedziec co byscie do niej dodali bo nie mam specjalnie pomyslow. Na tej tablicy po lewej bedzie tablica informacyjna lub cos w tym stylu.

 

Co do ilosci poly to sam bylem zaszokowany ze kratki tyle zajma gdzyz na 130tys zajmuja ponad 100tys.

 

Program: Max 6

Metoda: Standardowo, Poly

 

Pozdro

 

Edit:

 

Nie moge sie przyzwyczaic do tego nazewnictwa:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość raminez

eRB to jest twoj projekt:)

tak powaga:

widze w tym korytarzu powieszonego meszczyzne bez konczyn...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Mulczas - czarne pola na podłodze?? Dooobreeeeeeee... jak dla mnei to chyba chodziło o cienie.. ;) [lol] o Jeeez... no cóż...

A co do scenki.. fajnie wygląda tak pusto... możnaby rzeczywiście nadać jej trochę klimaciku przez porozrzucanie jakiś szczegółów... jakies wystające miejscami druty, rury idące za tymi \"balustradami\" na ścianach... kombinuj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie makabryczne pomysly:)

 

Leru ten twoj pomysl nie jest taki zly:))) Nie no zartuje. Podniszczyc to troche to nie jest zly pomysl.

Narazie mam w planach powstawienie rur w te wneki w scianach i pod kratki i jeszcze wypadaloby zmienic drzwi jezeli obok maja przechodzic rury. Potem cos sie jeszcze wymysli i zacznie sie to niszczyc ale nie wiem jak z texturkami mi pojdzie bo jeszcze nigdy takowych nie robilem ale mysle ze bedzie dobrze:)

 

Dzieki za komentarze. Jak sie uda to jutro update:)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci powiem że nic tu więcej nie dawaj z jednym ale: textury musisz dać przekonywujące :) Przekonywujące znaczy takie po których poznam że ten korytarz niesie za sobą jakąś niebanalną może straszną historie po których ciarki mnie po plecach przejdą na myśl że mógłbym znaleźć się tu parę chwil temu ale jak to zrobisz i o ile to zrobisz to już zależy od Ciebie

życzę żeby Ci się udało

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@TI - dla mnie tez, tylko czasem ciezko mi sie wyslowic ;)

Jesli beda te stare podniczszone rury to jakos przeboleje brak trupow :), a skoro ma to byc opuszczone centrum (tak bedzie najlepiej), to nie wszystkie swatla powinny dzialac, a niektorych nawet powinno brakowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie. Szkola nie daje czasu na wytchnienie, a co dopiero na maxa. Ale jakos mi sie udalo i dorobilem kolejne 18tys poly w postaci rurek (rur?:)). Teraz w nablizszym czasie bede chcial przebudowac drzwi.

A teraz pora na pytanko, bo jaki to bylby WIP bez pytanek:). Otoz jak zrobic lekka mgielke unoszaca sie tuz na podloga????

Tak sie juz na pozniej pytam, bo prawdopodobnie bede chcial zrobic cos takiego.

Starczy gadania, pora na obrazek.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba mi sie :) trzymaj tak dalej :) teraz dawaj jakies szczegoliki jedyne co to swiatlo jest niebardzo ustawione na suficie sa jarzeniowki rownolegle poprowadzone a cala moc swiatla skupia sie posrodku niewiem czy tak ma byc ale niebardoz mi sie to widzi:) ogolnie gites. keep working

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał blood_brother

Predator:

Moglbym to zmienic tylko nie wiem jak zrobic takie podluzne swiatla, albo ze caly obiekt byl emiterem swiatla. Jakby ktos wiedzial to bylbym wdzieczny za pomoc.

 

Pozdro

 

 

pdłużne światła?zrób sobie w vrayu (chyba ze nie masz)vray light i przedłuż , do obiektu przypisz glow i git :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności