Skocz do zawartości

Viz:Szkoła muzyczna


Rekomendowane odpowiedzi

dwie prace.

Mieszkaniowka projekt semestralny. Tak jak wczesniej wiem ,że można by to jeszcze dopracować ale nie było na to czasu. Render o szerokosci 11 000 px wykonany w dwa dni przed oddaniem.

 

Szkola muzyczna

tak jak wyzej Render wykonywany jednoczesnie z projektem tego obiektu oraz projektem instalacji sanitarnych ;). Efekt pustki po części zamierzony po częsci brak czasu. Przydalby sie tutaj jakies meble ,ludzie itp.

 

Wrzucam linka do plansz z projektami jesli kogos to interesuje.

http://img837.imageshack.us/gal.php?g=planszaszq.jpg

Technikala: Modelowanie: rihno. renderer: mental ray. Drzewa ,trawa mr proxy. Drzewa wygenerowane w onyx gen.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

M@ti-> Jest to gimnazjum i liceum muzyczne projekt wykonany na studiach.

Sale też są przeszkolne.Wczesniej dałem linka do rzutu. Wydaję mi się ,że kwestię akustyki można rozwiązać odpowiednim rodzajem szkła i materiałem wykończeniowym.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zonk -> tu są rendery z dwóch róznych projektów to co jest na kazmierzowska/odolańska to mieszkaniowka , pozostałe to szkoła na działce koło wilanowskiej.

Tak projekt został wykonany jakiś czas temu ale teraz dopiero go pokazuje na forum 3d aby zasięgnąc opini co by tu jeszcze w przyszłości można by poprawić ;).

 

arline -> Nie u Swierszcza ;). I racja to nie vray tylko mental ray ;). na Idee na planszy nie starczyło czasu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności