Skocz do zawartości

Postać 3D: Marilyn Manson


KMiklas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zakrywając część postaci od mostka w górę wydać się może że patrzy się na brzuch biodra i nogi kobiety. Trzeba by uwydatnić mięśnie brzucha i te takie mięśnie skośne przy biodrach, ścieżka włosków do pępka też by była na miejscu. Na temat oświetlenia też można trochę postękać. W każdym bądź razie jak na pierwszą postać całkiem nieźle, powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakrywając część postaci od mostka w górę wydać się może że patrzy się na brzuch biodra i nogi kobiety. Trzeba by uwydatnić mięśnie brzucha i te takie mięśnie skośne przy biodrach, ścieżka włosków do pępka też by była na miejscu...

 

koovert - przyjrzyj się prawdziwemu Mansonowi a zobaczysz że nie ma on ani mięśni ani włosów na ciele poza tymi na głowie. Podobno kilku żeber też się pozbył...

 

Mi się podoba, widać duże podobieństwo:) Tylko tatuaż na lewym ramieniu powinien być chyba bardziej wypełniony, skrzynie z głośnikami mogłyby być troszkę większe i cień za Mansonem znika ale to szczegół. Dobra robota:)

 

Ave Satan;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tool666PL, no właśnie apropos anatomi Mansona to miałem dokładnie to samo napisać.

 

KMiklas, moze uznajesz model za udany ale daj widok siatki front tył to się oceni. A tak za całokształt to bardzo fajnie w klimacie itd. Zabawa z perspektywą też mi się podoba. Pracka jest mega sfotoshopowana, i nie bardzo widać to 3d wiec siateczka by się przydała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ "podkręcone" w 2D, szczególnie drugi render. W oryginale wyglądał aż tak nieciekawie? Jakiś dym, w detalach czarna plama, wszystko się zlewa z tłem. Jakoś nie moje klimaty...

 

PS Włosy na drugim obrazku wyglądają bardzo słabo jak na Internal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności