Skocz do zawartości

Pojazd3d: Anti-Aircraft Armored Car


radi0n

Rekomendowane odpowiedzi

przodp.th.png

 

tylir.th.png

 

Kolejny pojazd do przyszlego modeling reela.Obiekt skonczony w okolo 95%.

Prosze o konstruktywna krytyke i opinie.

 

Final Gather + Ambient occlusion.

Program Maya.

 

ps.

 

teksturowac narazie nie zamierzam.

Edytowane przez radi0n
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Troche mu odbieraja finezji te przyśrubowane blachy. Tak to wygląda troche jak inset-extrude-bevel-śruby-zrobione. Mógłbyś ten pancerz jakoś urozmaicić. Plus jeszcze troche detalu w niektórych miejscach by sie przydało.

 

Ogólnie całkiem przyjemna rzecz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KM'y - zamysl byl taki by obracaly sie jak np. minigun. Ale jak tego nie widac to bede musial to dopracowac. Wzorowalem sie na kilkunastu zdjeciach pojazdow opancerzonych i czolgow (google, flicker).

 

Detale jeszcze dojda tu i owdzie. A blachy..hmmm pomysle i moze cos uda mi sie wykombinowac.

 

Dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie bardzo.... Wspomniane MG42 (?) na wieżyczce to nie wiem do czego one mają służyć. Chyba do koszenia drzew. Wyrzutnie granatów dymnych na boki, bez frontowych to jest jakieś nowatorskie rozwiązanie. ZObacz jak wyglądają ZSU i Leopardy AA. Przód płaski jak naleśnik aż się prosi o strzał z RPG pod kątem 90 stopni. Wyrzutnie rakiet (?) przeciwpancernych na bokach wieży nie bardzo. Pojazdy AA nie są uzbrajane do walki ze sprzętem pancernym w stopniu w jakim ma to miejsce w przypadku choćby transporterów opancerzonych. Koła i opony dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet robi do demo reela żeby pokazać że umie klecić modele. Kogo będzie obchodziło czy sprzęt jest prawdopodobny. Gdyby to była praca w gotowych to wtedy każdej śrubki można bu się uczepić a tu nie ma sensu, chyba że jako ćwiczenie wyczucia przed wykonaniem własnej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tak na marginesie - jeżeli te KMy mają być przeciwko piechocie jako forma obrony, to wsadzanie po 4 nie ma kompletnie sensu. Jeżeli z kolei jako broń przeciwlotnicza, to za mały kaliber i zasięg. Dodatkowo w tym przypadku wystarczyłaby możliwość ruchu góra/dół, bo współczesne systemy przeciwlotnicze są sprzężone z radarem i obrotem wieży. Poprawki "na oko" z tego typu broni nie mają raczej sensu.

 

No i na koniec - te uwagi to nie są jakieś złośliwości - po prostu pewne rzeczy się rzucają od razu w oczy i po ich poprawieniu byłoby lepiej. Nie wszyscy muszą się znać na militariach, nawet jeżeli je robią, dlatego potraktuj to co napisałem jako przyjacielskie rady :).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Hynol:

 

Nie traktuje tego jak zlosliwosci:) Dalem tutaj tego posta aby wlasnie ludzie zauwazali pewnie niedosciagniecia ktorych ja po wpartywaniu sie od tygodnia w model juz nie widze. kola tez beda inne. Te wzialem z innego modelu. Ale narazie zaden model kol jaki wykonalem mi nie podchodzi (ten cholerny bieznik..)

Jutro wystawie kolejna wersje po poprawkach.

 

Tak czy inaczej dzieki za opinie. :)

Edytowane przez radi0n
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności