Skocz do zawartości

Hydepark 2D


mCh

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki chlopaki. rzucam tu znow "nie-speeda" (czyt: kupe) wszystko przez ciotke, bo przylazla i siedziala a ja nie chcac jej zobaczyc bylem skazany na kompa ;) mazalem w rejdzu, bez referki, bez pomyslu i tak wyszlo. oczywiscie fotoszop poszedl po maxie :)

dream theater - train of thought

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 578
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no dobra, to bylo w miare szybkie. "zeszkicowalem" sylwetke z okladki komiksu, artrage, ps

sacred reich - the american way

 

mCh: niezly klimat ma ta druga pracka :)

drUg: kozak ten z lopata :) moze tylko tlo troche nie bangla ale i tak kozak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maciekk: powiem ci tak - zasady tego wątka, które zresztą sam ustanowiłem, zabraniają mi tego skomentować. ale ćwicz dalej, od tego jest ten wątek, byś mógł pokazac się światu :)

 

... pozdrowienia i życzę miłych dalszych potyczek z flash'em :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny wektorek mycha 9 min flash

naszlo mnie na takie klimaty po piatkowej imprezie heh i pod wplywem gazety ktora mam przed soba :)

dan.JPG

heh mCh widze babole :) a trzymanie stylu nie jest moja mocna strona ale i tak dzieki :)

reka i noga sa zbabolone ale nie chce mi sie poprawiac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sir_Bols: rotfl ;D no wiesz, pracka jak na samiuteńki początek nie jest masakryczna, aczkolwiek ja bym się przyłożył mocniej do rzeczy często zaniedbywanych - bogatego i dobrego doboru kolorów. Pod tym względem bardzo biednie to wygląda. Ale w końcu od tego jest ten wątek...

 

rowr: może poprzedni wektor był produktem przypadku, ale radziłbym kontynuować tamten motyw... Popracuj trochę mocniej nad kolorkami i nad tamtym stylem (polecam obejrzenie dzieł futurystów, np. boccioniego - może to ci da mniej więcej obraz tego o czym mówię) a będzie naprawde dobrze. Przynajmniej będziesz się wyróżniał na tle japońskich panienek i innych kiczowatych motywów nadużywanych w wektorkach.

 

Leander: Khe khe, pajęczyna zła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności