Skocz do zawartości

Kurs Maya


Gość buszek82

Rekomendowane odpowiedzi

Gość buszek82

Witam

Jestem nowy,na forum i w programie.Szukałem materiałów po polsku,tak na początek,i znalazłem właściwie tylko to

 

http://allegro.pl/kurs-video-autodesk-maya-modelowanie-grafika-3d-i1215098927.html

 

kupił już ktoś może? Wiem że jest kupa materiałów po angielsku,ale ja jak na razie zbyt dobry w nim nie jestem.Co sądzicie? Drogie nie jest,tak na start,żeby narzędzia poznać?Napisałem maila do gościa od tych kursów,i podobno planują kolejne,bardziej zaawansowane już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

powiem tak > jeżeli musisz mieć tutki tylko i wyłącznie po polsku to warto w twoim przypadku je kupić.

 

Minus jest taki, że przeprowadza cie tylko przez modling a nie przez cały interfejs i workflow w Maya. Np. tutoriale Lynda - introduction to Maya są niesamowite dla początkujących. Po takim tutku lyndy jesteś w stanie bez problemu nawidować się w sofcie i dobierać tematycznie kolejne tutki, które będą cię interesować.

 

Tak apropo... świetna inycjatywa z tutkami do Maya po polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość buszek82

Rozczaruję Cię,ale pytałem poważnie.Nie mam z tą firma nic wspólnego,i zdziwiłbym się bardzo gdyby mieli "dział marketingu".

Ale każdy może mieć swoje zdanie.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tu nie być podejrzliwym? - Chłopak pisze swojego pierwszego posta na forum miesiąc po tym jak produkt się ukazał zbiegiem okoliczności na allegro, szukając podstaw Maya do czego materiały są nawet dostarczane z programem, więc daleko nie trzeba szukać. Mówi, że angielski jest problemem ... ale umówmy się - nie trzeba znać języka żeby widzieć, że instruktor gdzieś tam kliknął na ekranie (co widać) i coś się stało (co również widać) tak? Nie jest to zaawansowana dynamika, gdzie zmiany są na prawdę subtelne często tylko modelowanie a w tym nawet po chińsku tutek w jest do ogarnięcia, bez przesady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Beny, może znowu jakiś zlot? :)

 

Brzmi bardzo jak reklama, ale nie ma co przesądzać.

Co do konieczności znajomości angola do tutków, to jeśli ja większość rozumiem, to każdy inny imbecyl też załapie o co chodzi :)

Zresztą to w większości pismo obrazkowo/filmowe.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko dla kogo białą by być tak kryptoreklama?

w większość osoby czytające te forum, potrafią modelować i nakładać proste tektury,

a jeśli ktoś się uczy to raczej będzie zaglądał na forum maya. podał link do allegro, wiec wątpię żeby ktoś to odnalazł w google :)

 

Jeśli uważasz ze zaoszczędzi Ci to trochę czasu w nauce, to warto. Ale musisz się przygotować do korzystania z tutkow w innych jeżykach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności