Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Renault Megane Trophy


Kimmi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

bardzo fajny model jak dla mnei wrecz perfekcyjny :]

redner tez niczego sobie ale tlo nie pasuje zdeczka do konta padania swiatla od hrdki do obiektu przynajmniej takie mam wrazenie

przedmowca nie podboa sie to ze uzywles hdrki ktorej uzylo juz tysiace :] do renderow z autami i nie tylko.... jesli bys zasymulowal render w ruchu np podczas jakiegos driftu na zakrecie z rozmazanym tlem masa dymu i smieci wylatujacych z pod kol reder byl by mega wypas.... czekam na taki obrazek

pozdro

LukeZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo dobre Kimmi :) - ale proszę zmajstruj mu godne tło - nie zostawiaj go na tej fotce- już nawet kawałek toru z bandą bardziej by się nadawał ale ciekawiej by było jakby autko pokazane było w ruchu- może przejeżdżanie zakrętu kiedy auto przemyka się po tarce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się wydłubać jakieś ciekawsze ujęcie. Przy wcześniejszych próbach sceny zrobiłem coś takiego:

 

4963156507_322e4ccc36_z.jpg

Renault Megane Trophy by Kamil Szulik, on Flickr

 

4963156503_1dcc3e3df0_z.jpg

Renault Megane Trophy by Kamil Szulik, on Flickr

 

...ale jakoś lakier nie wyszedł najlepszy (za mało refleksów z HDRI)

 

Dodam jeszcze, że już mi powoli brakuje RAM'u i nie mogę stworzyć za bardzo rozbudowanej sceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba za szybko nie wrócę do pracy nad tym modelem, bo prawdopodobnie wczoraj padł mi RAM, a potrzebuję DDR2 ECC Fully Buffered i ciężko to dostać. Jak przywrócę sprawność komputerowi to wezmę się za dalszą pracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba za szybko nie wrócę do pracy nad tym modelem, bo prawdopodobnie wczoraj padł mi RAM, a potrzebuję DDR2 ECC Fully Buffered i ciężko to dostać. Jak przywrócę sprawność komputerowi to wezmę się za dalszą pracę.

 

W takim razie powodzenia, i zagrzewam do pracy bo naprawdę jest ekstra ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności