Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Fiat 126p a.k.a. \"maluch\" (NURBS)


zipper

Rekomendowane odpowiedzi

hahahaha maluch na niemieckiej rejestracji :D:D:D:D dobre

 

 

YETI to zamki do drzwi i inne (przed gera byly)

 

a z rendereingiem to moze daj komus do zrobienia materialow i zrenderowania?!?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 89
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ok ... nie wiem co sie stalo ... bo siedzialem na GG ... no i przeciez nawet jakbym nie siedzial ...to mialbym wiadomosci od was ... moze zle podalem numer ... kto wie ... poza tym ... nie uzywam GG za czesto wiec go nie znam ... narazie zamieszczam wam pierwszy w miare udany render z brazila ...

 

no i oczywiscie czekam na komentaze z waszej strony ...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ... jak na dzisiaj wyexportowalem calego malucha ... jak widac na renderze przy kolach export sie posypal... wiec zrobie z tym cos jutro ...

 

jak narazie mam problem :) ... od razu mowie do \"maxowcow\" --> prosze sie nie smiac !

 

jak do !@#**%@ uzyc kilku materialow w jednej scenie ... nakladam material na jedna z czesci ... naprzyklad drzwi ... wszystko jest ok ... ale jak zmieniam material na np. opony ... i laduje go na opone ... to caly maluch (drzwi) zmieniaja mi sie w opone :( (lol)

 

loozack : jakis namiar na ciebie please :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie mecze sie z renderem ... wymodelowanie wypasionego zderzaka, spoilera czy innego bajeru to nie problem ... narazie probuje opanowac brazila w extremalnie krotkim czasie ...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra ... po calodniowym meetingu zatytulowanym \"3d studio + brazil\" wyrenderowalem mojego maluszka ...

 

paskow spoilerow ... bajerow narazie nie bedzie bo mam juz dosyc tego projektu ... jak narazie pozastawie go w obecnym stanie ... mam nadzieje ze najgorzej nie jest ... opinie mile widziane :)

 

loozack: dzieki za naklonienie mnie do takiego renderu :) juz sie nie moge doczekac az wyrenderuje tak swoj ostatni projekt ... BMW :)

 

pozdrawiam ... i czekam na komentarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, dach wygląda na skopany przy eksportowaniu, przednia szyba jest trochę za głęboko, boczne szyby są chyba trochę za wysokie, no i ustawienie wycieraczek lepiej by wyglądało, gdyby było bardziej poziome... ufff :) że też wcześniej nie zwróciłem na to uwagi :D

 

pozdrawiam

 

P.S. widzę, że już ujażmiłeś Brazila :) jest nieźle, a napewno będzie jeszcze lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swinia !!!!!!!! :P czemu wczesniej nie powiedziales :( juz mi sie tak nie chce do tego wracac ze masakra !!! :(

 

szyba przednia jest na swoim miejscu (to co widzisz to obicie albo cien ... popatrz przy lewym dolnym rogu szyby ... tam widac na jakiej jest glebokosci... boczne perfect z blueprintem jaki mialem ... a dach to juz inna beczka ... jest skopany i to nie koniecznie przez export ... przez pomylke zostal mi powycinany ... ktorego uzywalem do tworzenia reszty ... a nie orginalna wersja w calosci ... takze jest skopany ewidetnie ...

 

heh ... no coz... moze jeszcze co nieco skubne jak mnie najdzie :)

 

pozdrawiam :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem ale jakos nie przekonales mnie tym maluszkiem wyglada jak maluch ale jakis taki pokraczny dziwnie wyglada na renderkach okna boczne jakies dziwnie przyduzawe wygladaja , ale zaznaczam ze to moja opinia :) tylko i wylacznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra ... chyba niestety musze sie przyznac ... w sumie to trudno powiedziec czy boczne szyby sa za wysokie ... czy moze przednia jest za niska ... nie mniej jednak cos tu nie gra :) co do wycieraczek to nie problem, da sie przestawic ... co do dachu ... no to jak juz bede robil jeszcze raz przedna szybe to nie problem zrobic i dach ... nie wiem kiedy nastapia te poprawki ... ale teraz juz nie bedzie to problemem zwazywszy na to ze jakies tam doswiadczenie z brazilem juz mam :)

 

i tu moje pytanie ... byloby mi duzo latwiej dokonac poprawek gdybym znal wszystkie (wiekszosc) zauwazonych przez was bugow ... wiec bardzo prosze o wytykanie ... nie zalujcie sobie ...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ogólnie bardzo fajna praca. Pare rzeczy mozna poprawic:

1 dolny rog przedniej szyby jest za malo okrągły

2 dolna krawędz przedniej szyby powinna byc bardziej wygięta (teraz jest za prosta)

3 bok malacza jest bardziej okrągły, tutaj jest strasznie płaski

4 prowadnica przedniesz szyby (ta od strony trojkąta) jest za wąska

5 tylnia szyba jest ciut za nisko

6 zmien kolor uszczelek na czarny bedzie lepiej wyglądał :D

Gratuluje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wracajac ze szkoly wpatrywalem sie w maluszki po drodze i sie zastanawialem jak ten bok troche zaokraglic bezbolesnie ... (nurbsy) :)

 

pozdrawiam... i dzieki za komentarze ... juz mi chyba minal wstret do tego projektu wiec pewnie niedlugo cos poprawie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość misiekbaw

Nie wiem czy juz ktos o tym pisal bo nie czytalem postow ale uwazam ze ten maluch ma za dluga maske.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przednia szyba poprawiona ... (zrobiona od nowa ... podobnie boczne szyby i uszczelki... od nowa zrobiony dach .... (nie polamany) i lepiej dopasowany do reszty... wycieraczki ciensze ... i ustawione bardziej poziomo ... to chyba tyle na dzisiaj ... niedlugo jakis export i jakis renderek ...

 

PS. zderzaki i progi jak juz pisalem sa inne ... bo to miala byc (moze bedzie kiedys) sportowa wersja wiec to sie zmienilo ... podobnie korek od wlewu. Maski nie skroce... bo nie chce mi sie przerabiac calosci ... faktycznie jest zadluga o jakies 3-5 centymetrow ... (lipne bluprinty)

 

pozrdawiam i dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio troche leniwy jestem ... nie chialo mi sie wracac do tego maluszka ... zostaly te poprawki o ktorych mowilem ostatnio ...

 

dach tym razem sie zkaszanil lekko przez export ... podobnie jak felgi (nie te ktore widac) wiec zrobilem inne ktore mi sie zreszta wcale nie podobaly ... zrobione tylko po to zeby byly i zeby nie byla to klucha polamana przy exporcie ...

 

do tego co widac moze jeszcze dojdzie jakis fajny zderzak przedni ... nie spaprany wydech (export) no i napewno jakies przyjemniejsze felgi ...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie, ale maluszka z przodu nie przyppomina w 100%.

 

Maska jakby za wysoka (za długa moze tez, ale wygląda na za wysoką).

 

Zderzak przedni strasznie duży. :-)

 

Felgi spoko, ale chyba warte tyle co cały maluch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności