Skocz do zawartości

ANIMACJA: FX :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

HAHAHAHA no no fajny montaz.....hehe szkoda ze taka mala rozdzialka ale co sie spodziewac po aparacie cyfrowym :D ale mi sie podoba......ja tez cos takiego robilem tyle ze dawno.....powiedz tylko czym robiles matchowanie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ktos sie kiedys zastanawial jak sa zrobione obiekty ktore sa animowane za poruszajaca sie postacia, zawsze mnie to zastanawialo jakim sposobem jest robiona maska animowana postaci agy pozniej mozna bylo cos za nia wstawic......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za posty :)

marcin18pl - w obydwu animkach ustawilem aparat na sztywno (co widac w \"lyzce\") a w \"kamieniach\" dorobilem dotakowe zblizenia i kolysanie w max\'ie uzywajac wyrenderowanej wczesniej animki nalozonej na plane\'a i kamerki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka klateczka po kateczce????????? to kloega nie słyszał o trakingu? (sledzenuie?)nawet goowniany afterFx ma traking, i ot nawet nie taki goowniany :) w maxie jest tool, a tak pozatym jest do tego odpowienidni soft. albo kup sobie pigame motion capture :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz t0m3k ja polecam ci pobawic sie troszke Matchmoverem realviza jest poprostu boski bawilem sie nim troszke i powiem ze jest super do trackowania zlozonych ruchow kamery moglbys zrobic jakas fajna animke z tym ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności