Skocz do zawartości

Postać 3D: "Muay Thaika" (+18)


shi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Prezentuje model który udało mi się spiąć korzystając z urlopu, jednak urlop się skończył i mimo ze nie jestem z niego calkiem zadowolony postanowilem go zaprezentowac gdyż nie zapowiada się zebym mial na niego szybko znowu czas.

Koncept postaci zrodzil sie w mojej glowie podczas wieczorku muay-thaiskiego, ktory spedzilem w towarzystwie kilku muaythaiskich wojownieczek ;)

pozdrawiam

 

mtf1.jpg

 

mtf2.jpg

Edytowane przez shi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No, boobies są. Widzę że większość grup mięśni zaznaczyłeś. Jednak miejscami proporcje są nietakie. Na przykład stopa zbyt płaska i nie ma pięty, uda zbyt cienkie w porównaniu do łydek, chociaż może przy jakimś reżimie ćwiczeń coś takiego może być, ale już dłonie a zwłaszcza palce ca drobniutkie - porównaj kciuk do nosa. No ale zderzaki i oczy ładnie wyszły - tylko kolor by się przydał. Dłonie naprawde wyglądają jak wysuszone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo to fajne jest

Ale te noże to by jej troche przeszkadzały przy jakimkolwiek ruchu :) Już pomijając że po chwili przeciełyby te tasiemki i zobaczylibyśmy ją w całej okazałości

no i powyższe zarzuty popieram. Rączki ma malutkie i dodatkowo nie upozowane co jeszcze uwydatnia sprawe. Szczególnie że przeciez jest jeszcze pozawijana.

Z twarzy to strasznie zła kobieta jest ale może o to chodziło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po minie jej ofiary widzę, że chyba zachował naprawdę zimną krew jak mu te głowę odcinali :)

 

Fajnie się prezentuje, ja zwróciłem uwagę, na CHYBA za wysokie czoło. No i fakt, piersi fajne ale no Lara Croft trochę. Widać nie spala sili... ee tłuszczu na klacie :)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncept postaci zrodzil sie w mojej glowie podczas wieczorku muay-thaiskiego, ktory spedzilem w towarzystwie kilku muaythaiskich wojownieczek ;)

pozdrawiam

 

A to dobre jest, mozna prosic o namiary do nich ? Chetnie zobacze jak cwicza.

Jak dla mnie troche, dziwne ale jak mowia rozni ludzie, rozne potrzeby, rozne zestawy panvitan.

No proporcje lekko zachwiane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe

dzieki za komentarze chlopaki.

Macie racje ten model nie jest pozbawiony anatomicznych bledow...

zgadzam sie ze dlonie sa za drobne, czolo za wysokie, ale to ze niektore partie miesni sa przerysowane, cycki za duze a noze przecięły by bandaze to juz celowy zabieg...

Wiem ze nie ma takich ludzi ale nie traktujcie tego zbyt serio, to mial byc taki troche zarcik a troche prowokacja.

pozdrawiam

Edytowane przez shi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe

dzieki za komentarze chlopaki.

Macie racje ten model nie jest pozbawiony anatomicznych bledow...

zgadzam sie ze dlonie sa za drobne, czolo za wysokie, ale to ze niektore partie miesni sa przerysowane, cycki za duze a noze przecięły by bandaze to juz celowy zabieg...

Wiem ze nie ma takich ludzi ale nie traktujcie tego zbyt serio, to mial byc taki troche zarcik a troche prowokacja.

pozdrawiam

 

Heh z błędów się nie ma co tłumaczyć:D praca naprawdę pozytywna moim zdaniem. Tak ma błędy ale no znajdź mi pracę bezbłędną. Pewnie się czegoś też przy tym nauczyłeś (choć nawet taka praca wymaga już sporej wiedzy więc też noobem nie jesteś). No ale głównie to chciałem powiedzieć że miło dla odmiany zobaczyć cycki zamiast samochodów...;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proporcje zachwiane... nie ma takich ludzi...

 

Ale cycuszki takie są :)

 

Ja wiem ze boobies to rzecz konieczna w kazdej pracy, ale wystarczy popatrzec na dowolna atletke/wojowniczke itp zeby zauwazyc ze one nie mają piersi wypchanych silikonem :)

 

W Soul Calibur 4 były :)

 

No anatomia do wymiany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie pracka bardzo na + może i są błędy ale ważne że chciałeś spróbować. ja np siedzie kilka lat w modelowaniu tylko aut i domków i jak raz sprobowalem wymodelowac człowieka to wygladał jak jakiś ufoludek :P (do tego to jeszcze miala byc laska heh) wiec wiem jak jest trudno. za to tez wiem ze modelowanie boobies to najfajniejsza sprawa :DD

spoko z nastepna praca bedzie tylko lepiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piersi wyszły bardzo sztucznie. Przy takim dość sporawym biuście piersi nie mogą sterczeć chyba ,że są w staniku. Druga rzecz biust powinien się rozszerzać idąc w dół tak ,że jak patrzysz od strony pleców to widzisz jego zarysy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, anatomia leży;] Ale to co mi bardziej nie podchodzi to zbyt "erotyczne" podejście do tematu. Gdyby ta laska walczyła to cycki powybijały by jej zęby - jakiś stanik byłby tu mocno wskazany. No i ten wystający sweter na kroczu, wg mnie zupełnie nietrafionyXD Choć tak wsadzone noże pewnie szybko bo go przystrzygły;P Ogólnie laska ma twarz twardzielki, ale przez ten strój i plastik na klacie bardziej kojarzy się z króliczkiem playboya niż wojowniczką;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje chlopcy za komentarze.

aby dostrzec słabości swoja prace czasem musi uplynac troche czasu i faktcznie teraz dostrzegam je lepiej ...

Na swoja obronę dodam ze robilem go pod lekka presja czasu i tez nigdy wczesniej nie robilem postaci w zb

moze kiedys jeszcze wroce do tego modelu.

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności