Skocz do zawartości

Postać 3d Kobieta


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmm... kształt głowy jest oki ale nos zwęża sie z góry na dół :(jakoś mi to nie pasuje oczodoły wydają mi sie za duże,wydaje mi sie że od strony nosa dolnia powieka powinna mieć taką małą \"górke\" daje to fajny efekt sam tak teraz robie,nos wydaje sie zbyt ścięty u dołu ja bym go proponował podciągnąć środkiem w dół.Jak narazie to ja sie męcze ze zrobieniem modelu kumpeli :D ale nie wychodzi mi tak żebym był zadowolony:(co do modelu głowy mam fajny tutorial na CD moge ci posłać kilka siatek z niego (oczy,nos,cała głowa)jak co to pisz na GG 2819557

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo ale ma wielkie ślepia!!!! coś mi się wydaje ze odrobine za duże :-) a nos ku dołowi powinien się bardziej rozszerzać, i ostatnia rzecz to brak dolnej \"powieki\" , aha i kąciki ust sa jakieś ... hmm niedopracowane - - ogólnie moze coś z tego będzie - - - pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hej to znowu ja odezwij sie na GG to ci pośle kilka rzutów z tego tutoriala tam jest gęba fotorealistyczna.Nie masz nic do stracenia a nauczyć sie możesz dużo.Ten tutorial zaczyna sie od rozrysowania gęby i właściwych proporcji oczu, nosa, ust itd a kończy na gotowym modelu.Sam pdf ma 140mb dlatego proponuje wysłanie kilku przydatnych rzutuw żebyś wiedział jak zbudować siatke taką żeby ci to zagrało też w animacji :D ale gęba i tak mi sie podoba :D pisz na GG to ci to wyśle wkońcu trzeba sobie pomagać!!!! POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HA! Wiem kogo mi przypomina. W Star Wars: Knights of the old republic była taka Twi\'leczka o imieniu Mission. Gdybyś tej swojej zrobił skóre w kolorze błękitu i dodał dwie glizdo-włosy na głowe to jak bliźniaczki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm moze bardziej wyprofilować uszko (wiem, ze trudne, wszyscy na to klną:P) bo są troche sztuczne, moze je troszeczke powiększyc i przesunąć hmm ciut do przodu? Ogólnie jest moim zdaniem ok, ale troszke mnie te oczodoly wydają się za głębokie, troszke je zmniejsz moze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plecy ma za plaskie na poziomie kregow ledzwiowych i strasznie mala dlon w porownaniu do reszty ramienia, ale ogolnie dziewczyna ladna ;)

 

---

edit: proponuje zeskanowac sobie z anatomi postac i na podstawie skanu rzezbic (mi to pomoglo)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do anatomii to popracował bym nadal nad proporcjami.. mati ma racjęprzydało by się studium anatomii.. nie zawsze to czym wydaje się że jest istnieje w rzeczywistści.. a proporcje ludzkiego ciała to to nie byle błachostka.. nawet jesli ostac ma być anime ..to jednak bazuj na proporcjach ludzkich.. no i piersi są starszne.. a z shaga wycisniesz więcej jeszcze:)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności