Skocz do zawartości

Postać3d: Frenzy Robot


Stachu

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś postanowiłem sobie, że zrobię coś innego np. takiego robocika. Przypadkowo na googlach znalazłem widok od przodu i boku wiec była okazja zrobić coś fajnego. Ale tak po wymodelowaniu jakos nie chciało mi się więcej przy nim nic robić i tak popadł w zapomnienie. Teraz w ramach budowania swojego folio odkopałem biedaka, zriggowałem, nadałem materiały i zrenderowałem. Nie jestem żadnym fanem transformersów i ostrzegam że dla wprawionego oka nie jest on 100% zgodny z oryginałem, ale i tak mam nadzieję że się spodoba. pozdro:)

model 3ds max, render vray

roboi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jest naprawdę bardzo fajnie, tak minimalistycznie z wyczuciem. Pozycja robota jest bardzo dobra, dynamiczna i nie standardowa. Mógłbyś przybliżyć trochę głowę do kamery, żeby trochę uwidocznić podświetlane niebieski(?) oczy, ew. dodać trochę elementów. Żeby w okolicach oczu było trochę ciemniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się doczepię do pozy - nudna, statyczna, a robot aż kipi zwinnością, energicznością, sprawia wrażenie jakby za chwilę miał się zamienić w coś szybkiego i zwiać w trzy sekundy.

 

Bardziej widziałbym go w pozie w której próbuje wydostać się z kadru, albo złapałby obiektyw aparatu i mu się przyglądał z zaciekawieniem - połączyć to jeszcze z cwaniackim spojrzeniem (ma elementy twarzy, więc jaki problem dorobić coś co by symulowało brwi/powieki i przymrużyć mu oczy?) ;)

 

Takie ujęcie i pozycja bardziej pasowałyby mi do... katalogu producenta. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności